Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawianie chodników, wjazdów, parkowanie na przejściach dla pieszych – lista nieprawidłowego i kłopotliwych sposobów parkowania samochodów jest bardzo długa.

Przedstawiamy kolejne zdjęcia, nadesłane do cyklu “Mistrzowie parkowania”. Wszystkie fotografie zostały wykonane w Świdnicy:

Al. Niepodległości
ul. Basztowa
ul. Budowlana
ul. E.Plater
ul. Gdyńska
ul. Kazimierza Wielkiego
ul.Marcinkowskiego
ul. Marcinkowskiego
ul.Marcinkowskiego
ul. Zamenhofa
ul. Żeromskiego

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/