Strona główna 0_Slider Jerzy Kryszak SHOW w Żarowie

Jerzy Kryszak SHOW w Żarowie [KONKURS]

0

Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze. Wkrótce ten wszechstronny aktor, satyryk i mistrz sceny zawita do Żarowa. 15 marca w Centrum Kultury i Sportu zaprezentuje swój najnowszy swój program Jerzy Kryszak SHOW.

Jerzy Kryszak propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Śmieszy i wzrusza, bawi siebie i publiczność. Satyryk ze swoim najnowszym programem wystąpi 15 marca w Żarowie.

Jerzy Kryszak tnie ostrzem satyry, ale nie rani. Teksty pisze sobie sam – ale nic w tym dziwnego – Sienkiewicz też sobie pisał. Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko, na które publiczność reaguje śmiechem i brawami. Show Jerzego Kryszaka to występ zarówno dla młodych, jak i dla starszych.

Jerzy Kryszak urodził się 24 kwietnia 1950 r. w Kaliszu-Czaszkach. Dyplom zawodowego aktora otrzymał kończąc PWST w Krakowie w 1974 roku. Przez kolejne cztery lata był aktorem w „Teatrze Słowackiego” w Krakowie, a później w „Ateneum” w Warszawie. Lata dziewięćdziesiąte to dla Kryszaka przełom. Porzuca teatr i film, by zająć się twórczością kabaretową.

Jerzy Kryszak SHOW, 15.03.2020r., godz. 18.00, Gminne Centrum Kultury i Sportu, hala sportowo-widowiskowa, ul. Piastowska 10a Żarów.

Bilety w przedsprzedaży od poniedziałku 17 lutego do 8 marca w cenie 40 zł do nabycia w kasie Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i na basenie. W przypadku dostępnych biletów, wejściówki od 9 marca do dnia koncertu, 15 marca będą dostępne w cenie 50 złotych. Ilość miejsc ograniczona.

Wygraj bilety!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na występ Jerzego Kryszaka. By je otrzymać, wystarczy w przesłanym do nas mailu: wymienić co najmniej trzy role dubbingowe Jerzego Kryszaka. Wiadomość zatytułowaną „JERZY KRYSZAK” należy wysłać na adres: [email protected]. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na zgłoszenia czekamy do 10 marca – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułJaki będzie przebieg ekspresowej S5? Planują spotkanie z mieszkańcami
Następny artykułJechali za szybko, stracili prawa jazdy