Strona główna Wydarzenia Jak efektywnie prowadzić hotel?

Jak efektywnie prowadzić hotel?

0

Prowadząc własny biznes noclegowy ważnym jest, abyśmy korzystali z przejrzystego programu komputerowego, który pozwoli nam go poprowadzić jak najlepiej. W przypadku dwóch, czy czterech pokoi w maleńkim pensjonacie zapewne damy sobie radę posługując się zwykłym zeszytem i ołówkiem albo smartfonem. W przypadku większych obiektów takie rozwiązania nie wchodzą w grę. Nowoczesne systemy zarządzania hotelami pozwalają nam ogarnąć całą masę szczegółów, które mogą umknąć nawet najlepszej pamięci. Warto zainwestować w system, który większość istotnych drobiazgów ogarnie za nas, a my będziemy mogli się skupić na coraz wyższym standardzie usług, świadczonych naszym gościom.

  1. Dobre oprogramowanie może wszystko
  2. Trzy propozycje, z których warto skorzystać
  3. Współpraca na szóstkę

Dobre oprogramowanie może wszystko

Poszukując programu, który pomoże nam poprowadzić hotel, dom wczasowy, czy pensjonat nad morzem na przyzwoitym i efektywnym poziomie, możemy skorzystać z pomocy Internetu. Znajdziemy tam różne programy pomagające zarządzać hotelami – jednym z nich jest KWHotel. Jest to program dostępny w kilku różnych wersjach. Dzięki niemu zarządzanie miejscami do spania, posiłkami, cenami pokoi, kalendarzem rezerwacji, czy np. księgowością, stanie się o wiele łatwiejsze a także przyjemniejsze. Korzystanie z najnowszych osiągnięć techniki ma wielkie znaczenie i wpływa na podniesienie jakości świadczonych usług. Spróbować nie zawadzi.

Trzy propozycje, z których warto skorzystać

KWHotel oprogramowanie charakteryzuje się tym, że w zależności od tego na jaką wersję programu się zdecydujemy, taką usługę ostatecznie otrzymamy. Mamy więc dostępne trzy opcje: bezpłatną KWHotel Free, a także płatne: KWHotel Standard oraz KWHotel Pro. Różnią się one w znaczny sposób pomiędzy sobą. Wersji bezpłatnej możemy używać przez trzydzieści dni, a potem trzeba ją zarejestrować (to też jest bezpłatne), by móc jej używać nadal. Dwie pozostałe propozycje są propozycjami płatnymi, które w stosunku do wersji darmowej mają całą masę rozszerzeń, powodujących, że zarządzanie tak skomplikowanym organizmem, jakim jest hotel, staje się o wiele prostsze.

Współpraca na szóstkę

Decydując się na współpracę z portalem Dobre Systemy, mamy pewność, że zakupiony przez nas program do obsługi hotelu, da nam możliwość zarządzania nim na w pełni profesjonalnym poziomie. Ułatwi to nam oraz naszemu personelowi codzienną pracę i docelowo przeniesie się bezpośrednio na komfort naszych gości. Warto korzystać z kompleksowych rozwiązań z najwyższej półki, także w hotelarstwie.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwidniccy policjanci kontrolują osoby objęte kwarantanną
Następny artykułJak wybrać kasę fiskalną?