Strona główna Wydarzenia Ile paczek wysyłają Polacy?

Ile paczek wysyłają Polacy?

0

Na Wyspach obecnie mieszka ponad 800 tysięcy Polaków. Ludzie wyjeżdżają z różnych powodów. Zmuszają ich do tego czynniki ekonomiczne i gospodarcze. Zostawili dobytek, rodzinę oraz przyjaciół i w Wielkiej Brytanii rozpoczynali nowe, lepsze życie. Częstą praktyką staje się wtedy wysyłanie paczek. Przesyłek jest naprawdę sporo, a wszystko dzięki niskim cenom. Poznaj szczegóły.

Wysyłanie paczek do Anglii jest bardzo popularne. Najczęściej w paczkach znajdują się ubrania, słodycze, tradycyjne pokarmy, lokalne przyprawy, pamiątki, książki, płyty czy kosmetyki. Średnio z Polski od prywatnych osób może rocznie trafiać nawet do 200 000 paczek do Anglii. Skąd taka popularność tej usługi? Wszystko związane jest z atrakcyjnymi dodatkami, szybkością oraz kosztem.

Ile kosztuje paczka z Polski do Anglii?
Jeśli planujesz wysyłkę paczki do Anglii, z pewnością najbardziej interesuje Cię cena przesyłki. Koszty najłatwiej jest sprawdzić za pomocą specjalnie opracowanego kalkulatora, który jest umieszczony np. w serwisie pośrednika kurierskiego EuroPaka.pl.

Wystarczy, że:

  • określisz kierunek przesyłki – w tym przypadku z Polski do Anglii
  • umieścisz dane techniczne paczki, tj. jej wagę oraz wielkość
  • klikniesz wyceń przesyłkę.

Na nowej stronie pojawią się dostępne opcje. Z łatwością możesz porównać cenę, wysokość ubezpieczenia, czas obsługi oraz nawet to, czy musisz samodzielnie wydrukować list przewozowy.

Cena jest uzależniona od parametrów paczki. Jeśli Twoja przesyłka spełni odpowiednie wymagania, możesz znaleźć ofertę nawet poniżej 100 złotych.

Być może zastanawiasz się, czemu usługa kuriera do UK wykupiona przez serwis internetowy jest tańsza od oferowanej bezpośrednio na stronie firmy kurierskiej? To nic tajemniczego. Portal ma podpisane kontrakty z przewoźnikami. Wynegocjowano najlepsze warunki, korzystne dla każdego.  Dzięki temu serwis może zaproponować atrakcyjne ceny klientom z zapewnieniem jak najwyższej jakości obsługi.

Jak długo trwa wysyłka paczki do Anglii?
Ktoś potrzebuje czegoś bardzo pilnie? Profesjonalny kurier do Anglii jest w stanie dostarczyć paczkę nawet w ciągu trzech dni! Aby tak się stało, paczkę najlepiej jest zamówić w niedzielę. W poniedziałek kurier ma czas odebrać paczkę. Następnie przez kilka dni trwa transport przesyłki. Ostatecznie trafia ona do sortowni w wybranym państwie i stamtąd w busach jedzie do odbiorcy. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, przesyłka trafi do adresata jeszcze w tym samym tygodniu.

Czas oczekiwania na przesyłkę może wydłużyć się, jeśli paczka po drodze napotka jakieś trudności. Jednak kurierzy to profesjonaliści w swoim fachu i dokładają wszelkich starań, żeby każdy otrzymał wszystko na czas.

Optymalny czas dostarczenia przesyłki to 5 dni roboczych. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli przesyłka ma zawierać coś ważnego.

Dlaczego lepiej wybrać kuriera do UK?
Na rynku istnieje wiele możliwości. Dlaczego więc to firmy kurierskie cieszą się tak dużą popularnością? Z kilku powodów:

  • czas przesyłki – sortownie działają bardzo prężnie i każdemu kurierowi przydzielają paczki do jego rejonu.
  • jakość usługi – kurierzy dokładają wszelkich starań, aby paczki dotarły w nienaruszonym stanie
  • szeroki wybór atrakcyjnych dodatków – jak dodatkowe ubezpieczenie, nadanie w punkcie czy usługa door to door
  • obowiązkowe ubezpieczenie – w przypadku zniszczenia lub zaginięcia otrzymasz stosowną rekompensatę
  • śledzenie przesyłki – wraz z zamówieniem otrzymujesz numer nadania. Dzięki niemu masz dostęp do informacji gdzie aktualnie przebywa Twoja paczka

Nie musisz dłużej zastanawiać się, ile kosztuje paczka z Polski do Anglii. Wszystkie informacje o cenie wysyłki paczki do Anglii masz na wyciągnięcie ręki. A resztę załatwią za Ciebie profesjonalni kurierzy.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNa meczach siatkówki nie będą sobie podawać rąk
Następny artykułMłodzi recytatorzy rywalizowali w eliminacjach miejskich Pegazika