Strona główna Kultura Zimowe ferie w Cinema3D!

Zimowe ferie w Cinema3D!

0

Cinema3D zaprasza na filmowe ferie zimowe! Od 10 do 23 lutego 2020 r. na najmłodszych kinomanów czekają na wielkim ekranie wspaniali bohaterowie i ich pełne przygód historie!

Wizyta w kinie to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno w gronie przyjaciół, jak i rodziny – szczególnie podczas ferii zimowych. W tym roku w repertuarze Cinema3D znalazły się filmy, które przypadną do gustu każdemu – i to niezależnie od wieku! Będzie okazja do śmiechu i zabawy.

Ferie zimowe to doskonały pretekst do wielu kinowych eskapad. Na wielki ekran zawitał rozmawiający ze zwierzętami „Doktor Dolittle". W tym pełnometrażowym filmie fabularnym wystąpił sam Robert Downey Jr., który jako tytułowy bohater ruszy na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu cudownego leku. Towarzyszyć mu będą oczywiście rozgadane zwierzaki. Ponadto na małych kinomanów czeka „Gang zwierzaków”, „Bayala i ostatni smok” (premiera 14.02.2020r.) oraz „Zew krwi” (premiera 21.02.2020r.). Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl.

/Materiały Cinema3D/

Poprzedni artykułZdrowo na stole i w łóżku, czyli produkty eko
Następny artykułKomu 1% podatku? Wesprzyj Joannę Gnosowską!