Do zderzenia dwóch pojazdów doszło na skrzyżowaniu ulic księcia Bolka i Waleriana Łukasińskiego w Świdnicy. Żaden z uczestników nie odniósł obrażeń.
Do zderzenia osobowego BMW i Opla Astra doszło około godziny 13.40. Siła uderzenia była tak duża, że Opel wbił się w barierki odgradzające chodnik od ulicy.
Według ustaleń policji, kierująca Oplem 30-latka nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej, wyjechała z ulicy podporządkowanej i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym BMW, którym kierował 26-letni mężczyzna. Sprawczyni została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych i 6 punktami karnymi.
/red./
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński


![Sparingowe derby dla świdnickiej Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/CSC_0242-238x178.jpg)


![Akcja strażaków przy Westerplatte. Pożar sadzy w kominie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Westerplatte-pozar-2026.02.28-3-100x75.jpg)



![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
