Znamy kolejny mocny klub, który zaprezentuje swoje umiejętności podczas drugiej edycji Memoriału Piłkarskiego Grzegorza Solarza, organizowanego przez MKS Polonia-Stal Świdnica. Po Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań (województwo wielkopolskie), przyszedł czas na ekipę ze Śląska – MKS Żory. Jedno jest pewne, szykuje się fantastyczna obsada turnieju i spore emocje dla kibiców!
Podobnie jak poznaniacy grali w Świdnicy w ubiegłym roku. Wysokie noty wystawione przez przyjezdnych i dobra organizacja imprezy, poskutkowały tym, że przyjezdni chętnie wracają do naszego miasta. MKS Żory jesienią 2019 roku występował w najsilniejszej – I lidze śląskiej młodzików. Do Świdnicy przyjedzie w mocnej obsadzie, wystawiając aż dwie ekipy. Przypomnijmy, że tegoroczne zmagania poświęcone pamięci byłego trenera biało-zielonych grup – Grzegorza Solarza odbędą się w dniach 6-8 marca. Rywalizacja przeprowadzona zostanie na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i skierowana będzie do piłkarzy z rocznika 2007.
/MDvR/

![Debliści w akcji [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/Zrzut-ekranu-2026-08-20-233406-238x178.jpg)


![Prawie 170 burzowych interwencji na Dolnym Śląsku. Dziś znów zagrzmi i popada [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/nawalnica-2026.08.22-mix-100x75.jpg)





