Strona główna Sport Piłka nożna Fantastyczne rezultaty w Grodzisku Wielkopolskim

Fantastyczne rezultaty w Grodzisku Wielkopolskim [FOTO]

0

W rewelacyjnych nastrojach wróciły wszystkie biało-zielone zespoły biorące udział w tegorocznym, ogólnopolskim turnieju halowym Grodzisk Cup 2020. Barw Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS-u Polonia Świdnica broniły w sumie aż trzy drużyny: dwie w kategorii U-15 oraz jedna w U-13.

W kategorii trampkarek (U-15) obie nasze drużyny znalazły się na podium. Bezkonkurencyjna była jedna z naszych ekip, występująca pod nazwą MKS Polonia I Świdnica, która wygrała wszystkie swoje mecze i bezapelacyjnie sięgnęła po złote medale. Zespół MKS-u Polonia II Świdnica spisał się również świetnie, zajmując bardzo wysokie trzecie miejsce. W kategorii młodziczek (U-13) nasze zawodniczki po znakomitej walce i zwycięstwie w serii rzutów karnych z gospodarzem turnieju – drużyną GSS Grodzisk Wielkopolski, zajęły ostatecznie trzecie miejsce! Oprócz wysokich miejsc drużynowych nie obyło się również bez wyróżnień indywidualnych. Daria Matuszewska została „Najlepszą Strzelczynią” w kategorii U-15, natomiast Hanna Madalińska została wybrana „Najlepszą Bramkarką” w kategorii U-13.

Skład (U-15) MKS Polonia I Świdnica: Roksana Matuszewska, Liwia Serafin, Karolina Kusiak, Nadia Sobel, Wiktoria Podleśna, Julia Amarowicz, Amelia Kozina, Daria Matuszewska oraz Kinga Żołądkiewicz

Skład (U-15) MKS Polonia II Świdnica: Marta Łopusiewicz, Anna Pawlik, Kinga Łukaszczuk, Wiktoria Szymańska, Aleksandra Śliwińska, Amelia Patyk oraz Wiktoria Chraścina.