Strona główna 0_Slider Spektakl z Olgą Bołądź w Świdnicy

Spektakl z Olgą Bołądź w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU” przedstawiają nową pikantną i przezabawną komedię „TO TYLKO SEX”. Znana polska aktorka Olga Bołądź wystąpi jako EDYTA RADZI (#edytaradzi) i w roli sex-eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu. Spektakl już w najbliższą niedzielę, 23 lutego o godz. 17.00 w Teatrze Miejskim w Świdnicy.

–  „TO TYLKO SEX!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa – znany z reżyserowania hitu BOEING, BOEING. Z takim składem „TO TYLKO SEX!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki, które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków – zapowiada organizator.

–  „TO TYLKO SEX!”– duża dawka śmiechu przez łzy gwarantowana! Gorąco zapraszamy! – dodaje.

Świdnicka premiera spektaklu
23 lutego 2020 godz. 17.00
Świdnicki Ośrodek Kultury

Bilety w cenie 70/80 zł do nabycia na stronach:

Świdnicki Ośrodek Kultury
organizator: Agencja Artystyczna Start, Tel.  661 664 887

Kto wygrał bilety?
Dla naszych czytelników mieliśmy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na spektakl „To tylko SEX” w Świdnicy. By je otrzymać, wystarczy w przesłanym do nas mailu: wymienić co najmniej trzy filmy, w których zagrała Olga Bołądź. To chociażby „Dziewczyna z szafy”z 2012 roku, która zaprezentowana została w Świdnicy w trakcie 7. Festiwalu Reżyserii Filmowej, a zaraz po projekcji świdniccy widzowie mieli okazję spotkać się m.in. z reżyserem tego filmu – Bodo Koxem. Wśród produkcji, w których wystąpiła Olga Bołądź, mogły się znaleźć także m.in. „Skrzydlate świnie” (2010) czy „Volta” (2017). Bilety otrzymali: Marek Bil i Justyna Szczepańska. Gratulujemy!

Dodatkowo KAŻDY KTO WZIĄŁ UDZIAŁ W KONKURSIE, MOŻE KUPIĆ BILET TAŃSZY O 20 ZŁ. Rabat obowiązuje na dostępne miejsca. Nie przysługuje już laureatom tego konkursu. Zamówienia można składać bezpośrednio u organizatora imprezy: tel. 661 664 887 lub [email protected]

/materiały organizatora/

Poprzedni artykuł3 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, wyszukując sale konferencyjne? Wrocław i nie tylko
Następny artykułKierowca nieprzytomny po dachowaniu