Strona główna 0_Slider Spektakl „KOCHANIE WRÓCIŁEM” już za tydzień w Świdnicy

Spektakl „KOCHANIE WRÓCIŁEM” już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Francuska komedia z przezabawną historią miłosną i doborową obsadą aktorską już wkrótce w Świdnicy. Spektakl „Kochanie wróciłem” publiczność będzie miała okazję zobaczyć 28 lutego o godz. 18.00 i 20.15 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Jeśli w znanym porzekadle – „Stara miłość nie rdzewieje” jest odrobina prawdy, to francuska komedia „KOCHANIE WRÓCIŁEM” najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… za prawie każdą cenę. Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie… Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki,o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie… „KOCHANIE WRÓCIŁEM” to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiedzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy – widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu. Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki – miłość. Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć „stara” – to nie „zardzewieje” – zapowiada spektakl organizator.

Obsada:
Marta Wierzbicka
Maria Pakulnis
Katarzyna Ankudowicz
Jan Jankowski
Grzegorz Pawlak
Marcin Troński
Wojciech Wysocki
Bartosz Obuchowicz

Spektakl „Kochanie wróciłem” już 28 lutego w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie – 85zł/95zł do nabycia na stronach:

Kto wygrał bilety?

Dla naszych czytelników mieliśmy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Kochanie wróciłem” w Świdnicy. By je otrzymać, wystarczyło w przesłanym do nas mailu: napisać imię i nazwisko reżysera tej sztuki. Chodziło o Tomasza Dutkiewicza. Wejściówki otrzymali: Michał Napieracz i Aleksandra Hudzinska. Gratulujemy!

/materiały organizatora/

Poprzedni artykułŁatwo, gładko i przyjemnie… Pół tuzina goli biało-zielonych! [FOTO]
Następny artykułWojewoda przyjrzy się oznakowaniu miejsc dla niepełnosprawnych w centrum Świdnicy