Strona główna 0_Slider Olga Bołądź w Świdnicy. Aktorka zagra w komedii „To tylko SEX”...

Olga Bołądź w Świdnicy. Aktorka zagra w komedii „To tylko SEX” [KONKURS]

0

Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU” przedstawiają nową pikantną i przezabawną komedię „TO TYLKO SEX”. Znana polska aktorka Olga Bołądź wystąpi jako EDYTA RADZI (#edytaradzi) i w roli sex-eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu. Spektakl już 23 lutego o godz. 17.00 w Teatrze Miejskim w Świdnicy.

–  „TO TYLKO SEX!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa – znany z reżyserowania hitu BOEING, BOEING. Z takim składem „TO TYLKO SEX!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki, które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków – zapowiada organizator.

–  „TO TYLKO SEX!”– duża dawka śmiechu przez łzy gwarantowana! Gorąco zapraszamy! – dodaje.

Świdnicka premiera spektaklu
23 lutego 2020 godz. 17.00
Świdnicki Ośrodek Kultury

Bilety w cenie 70/80 zł do nabycia na stronach:

Świdnicki Ośrodek Kultury
organizator: Agencja Artystyczna Start, Tel.  661 664 887

Wygraj bilety!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na spektakl „To tylko SEX” w Świdnicy. By je otrzymać, wystarczy w przesłanym do nas mailu: wymienić co najmniej trzy filmy, w których zagrała Olga Bołądź. Wiadomość zatytułowaną „TEATR” należy wysłać na adres: [email protected]. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

Dodatkowo KAŻDY KTO WEŹMIE UDZIAŁ W KONKURSIE, BĘDZIE MÓGŁ KUPIĆ BILET TAŃSZY O 20 ZŁ. Rabat obowiązuje na dostępne miejsca. Nie będzie on przysługiwał laureatom tego konkursu. Zamówienia można składać bezpośrednio u organizatora imprezy: tel. 661 664 887 lub [email protected]

/materiały organizatora/

Poprzedni artykułWymiana pieców w Świebodzicach pod znakiem zapytania
Następny artykułPożar mieszkania na czwartym piętrze [FOTO]