Strona główna Sport Piłka nożna Odprawili z kwitkiem kolejnych rywali

Odprawili z kwitkiem kolejnych rywali

0

Bardzo trudna do zatrzymania jest w ostatnich tygodniach grupa żaków Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2012. Zespół prowadzony na co dzień przez trenera Andrieja Kozachenko okazał się najlepszy podczas silnie obsadzonego turnieju w Jaworze z udziałem m.in.: Zagłębia Lubin, Parasola Wrocław, czy Olympicu Wrocław. 

Na starcie turnieju zameldowało się siedem drużyn, a rywalizacja odbyła się systemem każdy z każdym. Młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica jako jedyni w zawodach nie zaznali goryczy porażki, notując cztery wygrane i dwa remisy (bilans goli 14:4). To kolejny zimowy triumf biało-zielonych, którzy tydzień wcześniej okazali się najlepsi choćby podczas turnieju z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup z udziałem drużyn z Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Ostatecznie pozostałe miejsca na podium podczas turnieju rozegranego w Jaworze obsadzili wrocławianie (Parasol i Olympic). Królem strzelców został zawodnik Polonii-Stali Świdnica – Igor Paszkowski (8 goli).

Skład zwycięzców: Tomasz Antoniuk, Olivier Majewski, Bartłomiej Kołakowski, Igor Paszkowski, Franciszek Folkman, Kacper Krawczyk, Fryderyk Miedziński, Kamil Ulfik.

Klasyfikacja końcowa:
1. Polonia-Stal Świdnica
2. Parasol Wrocław
3. Olympic Wrocław
4. Kuźnia Jawor
5. Zagłębie Lubin
6. Gryf Świdnica
7. JTS Jawor

/MDvR/

Poprzedni artykułZakup biletów okresowych ma być łatwiejszy. Świdnickie MPK uruchomi sklep internetowy
Następny artykułPo pijaku wjechał w mur i uciekł [FOTO]