Strona główna Temat dnia Nowe mieszkania w Świdnicy – osiedle powstanie przy ul. Parkowej

Nowe mieszkania w Świdnicy – osiedle powstanie przy ul. Parkowej

1

Deweloper IgnerHome rozpoczął budowę kolejnej inwestycji na świdnickim rynku mieszkaniowym – Vivant Home. U zbiegu ul. Kosynierów, Hetmańskiej i Parkowej, powstaje unikalne w skali regionu osiedle mieszkaniowe z nowoczesnymi budynkami, strefą relaksu i placem zabaw. Prace budowlane zostały rozpoczęte, a termin realizacji I etapu inwestycji to III kw. 2021 r. Pierwsi Klienci zyskają gwarancję najniższej ceny, a także będą mogli wybierać spośród pełnej oferty mieszkań.

Wszystko, czego potrzebujesz
Chcesz być blisko centrum, a jednoczenie oddychać pełną piersią i żyć blisko natury? VIVANT HOME to propozycja dla osób, które cenią sobie komfort życia w centrum. Osiedle powstaje w zacisznym otoczeniu Parku Ułanów, Parku Saperów oraz zielonych terenów przy Kościele Pokoju. W okolicy zlokalizowane są liczne szkoły i przedszkola, a także sklepy i usługi. Do Rynku można dojść w niespełna 10 minut. Świdnica w tym rejonie ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską. Bliskość przystanków autobusowych, dobry dojazd do dróg wyjazdowych, pozwoli oszczędzić kilka minut każdego dnia.

Żyj w harmonii
Projekt składa się z czterech budynków wraz z strefą relaksu i placem zabaw, tworząc przyjazną, starannie zaaranżowaną przestrzeń z elementami małej architektury i ozdobną zielenią.

Architektura VIVANT HOME to elegancja i nowoczesność wkomponowana w otoczenie i sąsiadującą zieleń. Elewacja w kolorach bieli i szarości, z elementami cegły, metalu i szkła, nawiązują do idei prostego życia. Duże okna, balkony, wykusze i loggie, a także prywatne ogródki, sprawiają, że w każdej chwili możemy być blisko natury.

Dla komfortu mieszkańców, każdy budynek wyposażony zostanie w cichobieżne windy. Miłośnicy sportu i rekreacji będą mogli zostawić swój sprzęt w pomieszczeniu na rowery. We wszystkich mieszkaniach znajdą się drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamanie, a w tych zlokalizowanych na parterze dodatkowo rolety zewnętrzne.

– To miejsce przepełnione harmonią i spokojem. Miejsce dla ludzi ceniących życie rodzinne i bliskość natury. Prawdziwa oaza spokoju, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki. VIVANT HOME to miejsce stworzone z myślą o człowieku i jego potrzebach – mówi deweloper.

Przestrzeń, którą kochamy
Funkcjonalne mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach mieszkańców. W każdym mieszkaniu znajdują się dwa lub więcej ustawnych pokoi, kuchnia albo aneks kuchenny, łazienka oraz przedpokój wyposażony w miejsce na szafę. W mieszkaniach czteropokojowych zaprojektowano dodatkową łazienkę.

Żyj w swoim rytmie. Blisko natury.
Mieszkańcy otrzymają kompleksowo zagospodarowany teren. Osiedlowe miejsca spotkań, będą zachęcać mieszkańców do integracji, a plac zabaw zapewni rozrywkę dzieciom. Zielone skwery oraz miejsca do odpoczynku i relaksu, a także zielona okolica osiedla zachęcać będzie do spędzania czasu na świeżym powietrzu. – Projektując w ten sposób osiedle wyznaczamy nowy trend, w odpowiedzi na potrzebę życia wśród ludzi, społeczną integrację, bliskość natury, w spokoju i harmonii – mówi Joanna Ziniewicz, dyrektor zarządzająca.

Strefa rekreacyjna to ukłon w stronę natury. Ścieżka bosych stóp, drewniane słupki balansujące, tunel z wierzby, leżanka z przyjaznej nawierzchni EPDM, schody terenowe, ażurowe altany dadzą wytchnienie po intensywnym dniu. – Zależy nam na tym, by strefa rekreacyjna stała się częścią codziennego życia, gdzie z przyjemnością mieszkańcy będą spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami. By była miejscem, w którym można zatrzymać się, odetchnąć, delektować się chwilą, a także spędzić czas z najbliższymi – mówi Joanna Ziniewicz, dyrektor zarządzająca.

Zaprojektowany plac zabaw zawiera innowacyjne, ponadczasowe rozwiązania, które będą angażowały i stymulowały zabawę dzieci w każdym wieku i o każdych umiejętnościach. Stół do zabaw piaskiem, szeroka zjeżdżalnia na nasypie, bujaki na sprężynach pod postacią leśnych zwierząt, ścianka wspinaczkowa z nawierzchni EPDM to rozwiązania, które zachwycą najmłodszych, a rodzicom dadzą chwilę wytchnienia podczas bezpiecznej zabawy ich dzieci.

Zaprojektowaliśmy dla Państwa przestrzeń, która ma służyć pokoleniom, z uwzględnieniem zmieniających się potrzeb młodych ludzi i odpowiadające tradycyjnym potrzebom starszych pokoleń – mówi Joanna Ziniewicz, Dyrektor Zarządzająca.Widać to szczególnie w projektach mieszkań i zagospodarowaniu terenu. Mieszkania z możliwością wydzielenia kuchni, osiedlowa miejsca spotkań, ogólnodostępne miejsca na rowery i multifunkcyjny plac zabaw spełnią wymagania wielu pokoleń.

Vivat Home niewątpliwe odmieni wizerunek okolicy i wprowadzi powiew świeżości w tej części Świdnicy. To duży projekt, który ma istotny wpływ na otoczenie. – Dlatego z taką dbałością podchodzimy do projektu budynków oraz zagospodarowania części wspólnych. Zależy nam na tym, by mieszkańcy Świdnicy i okolic zobaczyli potencjał tej części miasta, w której już od wielu lat nie powstawały nowe mieszkania – mówi Joanna Ziniewicz, dyrektor zarządzająca.

Wiarygodny deweloper
Vivant Home to już 3 inwestycja firmy IgnerHome. Deweloper zaprojektował i wybudowała osiedla w Bielawie – Sowie Wzgórza oraz w Świdnicy – Park Zawiszów.  Dotychczasowe projekty cieszą się bardzo dużą popularnością.  Wśród klientów dewelopera są osoby nie tylko ze Świdnicy, ale również Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Bielawy, a także Wrocławia.

Zależy nam na tym, aby marka IgnerHome trwale kojarzona była z inwestycjami charakteryzującymi się najwyższą jakością zarówno pod względem lokalizacji, koncepcji zagospodarowania, projektu architektonicznego, jak również wykonawstwa. Starannie wybieramy lokalizację naszych osiedli, zapraszamy do współpracy uznane pracownie architektoniczne i wybieramy rzetelnych i terminowych generalnych wykonawców. Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych klientów o wyjątkowej przestrzeni do życia – mówi Michał Ignerski, prezes IgnerHome

Aktualnie deweloper prowadzi także sprzedaż mieszkań w III etapie inwestycji Parku Zawiszów. To już ostatnia możliwość zakupu mieszkania na osiedlu z zewnętrzną siłownią, placem zabaw, strefą chillout i widokiem na Ślężę.

Promocja na start
Deweloper na start sprzedaży przygotował mieszkania w specjalnych cenach – od 4950 zł/m2. Kompaktowe 2 pokoje można kupić już za 209 990zł, a wygodną trójkę już za 301 405 zł. Mieszkania z ogródkami deweloper oferuje już za 219 248zł. To wyjątkowa oferta, która jest mocno ograniczona w czasie. Warto podjąć decyzję już teraz i cieszyć się atrakcyjnym mieszkaniem w wyjątkowej lokalizacji.

Decydując się na zakup mieszkania w pierwszej kolejności, mają Państwo dostęp do pełnej oferty mieszkań. Mogą Państwo wybierać spośród przeróżnych układów, widoków z okna, położenia na różnych kondygnacjach – mówi Joanna Ziniewicz, dyrektor zarządzająca

Prócz atrakcyjnych cen, na nabywców czeka także pakiet korzyści: rabaty od firm zajmujących się wykończeniem i wyposażeniem wnętrz, doradztwo kredytowe, wsparcie architekta wnętrz.

Zapraszamy serdecznie do biura sprzedaży przy ulicy Księcia Bernarda 7/1. Szczegóły oferty dostępne są także na www.ignerhome.pl; tel. 662-211-370

/Artykuł sponsorowany/