Strona główna 0_Slider Najlepsze zdjęcia stycznia

Najlepsze zdjęcia stycznia [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

1

Zachwycające krajobrazy, niezwykłe miejsca, niecodzienne sytuacje czy wyjątkowe momenty? Które styczniowe fotografie przesłane do konkursu „Najlepsze zdjęcie miesiąca” otrzymały nagrody?

Wędrówka z Figą na szczyt Wielkiej Sowy_styczeń 2020_fot. Agata Masłyk

W styczniu zaprosiliśmy naszych czytelników do kolejnego konkursu z cyklu  „Najlepsze zdjęcie miesiąca”. By wziąć w nim udział należało przesłać do redakcji portalu Świdnica24 jedną fotografię o dowolnej tematyce, wykonaną w styczniu tego roku w Świdnicy lub w okolicach.

Najwięcej głosów redakcji portalu Świdnica24 zdobyła fotografia z uroczą Figą, zrobiona w trakcie wędrówki na szczyt Wielkiej Sowy, autorstwa Agaty Masłyk, która otrzymała 4 bilety do kina. Pozostałe najwyżej oceniane zdjęcia, każde nagrodzone dwoma biletami do kina, wykonały – Jolanta Placek, Alicja Karbowiak, Ewelina Krzysztof i Anna Kubarska. Gratulujemy!

Przesłane do redakcji konkursowe zdjęcia będzie można wkrótce obejrzeć w sekcji „FOTOGALERIA CZYTELNIKÓW”. Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów portalu Świdnica24.

/red./

Poprzedni artykułFerie zimowe rozpoczęte. Jest policyjny punkt kontroli autokarów
Następny artykułPrzypieczętowały brązowe medale na Dolnym Śląsku!