Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

3

Zastawianie chodników, wjazdów, zajmowanie dwóch miejsc postojowych, parkowanie na przejściach dla pieszych – lista nieprawidłowego i kłopotliwych sposobów parkowania samochodów jest bardzo długa.

Przedstawiamy kolejne zdjęcia, nadesłane do cyklu “Mistrzowie parkowania”. Wszystkie fotografie zostały wykonane w Świdnicy:

pl. Drzymały
ul. Ceglana
ul. Długa
ul. Kazimierza Wielkiego
ul. Kotlarska
ul. Lelewela
ul. Okrężna
ul. Rolnicza
ul. Strzegomska
ul. Waryńskiego
ul. Strzelińska
ul.Wróblewskiego

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/