Strona główna 0_Slider Zbliża się Świdnicki Bieg Noworoczny – będą utrudnienia

Zbliża się Świdnicki Bieg Noworoczny – będą utrudnienia

0

Przed nami Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA 2020. Impreza tradycyjnie otwierająca biegowy sezon w Świdnicy odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia. W dniu imprezy mieszkańcy muszą się liczyć z pewnymi niedogodnościami na trasie biegu w okolicach hali Zawiszów.

Od godz. 11.00 do 13.30 pojawią się pewne niedogodności w korzystaniu z parkingów oraz ulic zlokalizowanych przy trasie biegu. Szczegóły na dołączonych schematach. Organizatorzy – Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Świdnicka Grupa Biegowa przepraszają za trudności, liczą na Państwa wyrozumiałość i zapraszają do kibicowania w dniu biegu!

Bieg główny zaplanowano na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Trasa posiada atest PZLA. Dodatkowo odbędą się też biegi na krótszych dystansach dla dzieci i młodzieży. Udział w biegach jest płatny. Dzieci: 10 złotych, wpisowe zostanie przekazane na potrzeby Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Dorośli ewentualne zapisy już tylko w dniu imprezy: płatność gotówką w kwocie 59 zł. (ZAPISY W DNIU IMPREZY TYLKO W PRZYPADKU WOLNYCH PAKIETÓW). Starty biegów dzieci o godzinie 10.30, starty biegów na 5 i 10 km o 12.00. Nagrody przewidziano dla minimum trzech najlepszych zawodników i zawodniczek we wszystkich kategoriach.

/OSiR/

Poprzedni artykułW Świdnicy spotkają się dwie drużyny z dołu ligowej tabeli
Następny artykułKupili dzieło Marii Kunic za ponad 36 tys. złotych