Uczniowie Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy zapraszają na zbiórkę krwi, która odbędzie się już dzisiaj, 21 stycznia.
Będzie też możliwość rejestracji w fundacji DKMS. Możesz zostać potencjalnym dawcą szpiku! Pamiętaj, 21 stycznia w auli Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy przy ul. Równej 18. W godzinach 9:00-13:00.



![Piknik świętojański w Parku Centralnym rozpoczęty. Będą też występy i widowisko inspirowane dawnymi zwyczajami słowiańskimi [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Piknik-Swietojanski-2026.06.26-44-238x178.jpg)







