Strona główna Wydarzenia Strzegom O funduszach europejskich w Strzegomiu

O funduszach europejskich w Strzegomiu

0

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na bezpłatne konsultacje indywidualne w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

zdjęcie ilustracyjne

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował 24 stycznia 2020 roku (piątek) w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu, w godz. 10.00 13.00.

W siedzibie Urzędu Miejskiego w Strzegomiu będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie konsultacji indywidualnych będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z Funduszy Europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także poinformuje o środkach na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane tematyką funduszy europejskich.

/opr. mn/

Poprzedni artykułNowy spektakl „Rubinowe gody” w świdnickim teatrze [KONKURS]
Następny artykułPozbawiony miejskiej dotacji klub sportowy ze Świebodzic prosi mieszkańców o wsparcie. „Zostaliśmy przyparci do muru”