Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

4

Blokowanie wjazdów, wejść i przejść dla pieszych, to najczęściej uchwycone w minionym tygodniu nieprawidłowości w parkowaniu samochodów, zarejestrowane przez czytelników Swidnica24.pl.

Nie brakuje również zmory dużych parkingów – zastawiania innych pojazdów i byle jakie stawianie samochodu. Zdjęcia zostały wykonane w  Świdnicy, Marcinowicach i Żarowie.

Al. Niepodległości/ul. Wojska Polskiego w Świdnicy

Al. Brzozowa w Świdnicy

Ul. Gdyńska w ŚwidnicyParking przed dyskontem w MarcinowicachUl. Ceglana w Świdnicy

Ul. Ofiar Oświęcimskich w Świdnicy

Ul. Prądzyńskiego w Świdnicy

Ul. Strzegomska w ŚwidnicyUl. Wróblewskiego w Świdnicy

Przed basenem w Żarowie

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułCzołowe ekipy sięgnęły po kolejne zwycięstwa
Następny artykułInwazyjny pluskwiak śródziemnomorski już także w Świdnicy