Strona główna 0_Slider Lot balonem, kolacja na szczycie wieży ratuszowej, a może przejażdżka z prezydent...

Lot balonem, kolacja na szczycie wieży ratuszowej, a może przejażdżka z prezydent Świdnicy? Licytacje 28. finału WOŚP

0

Dziesiątki różnego rodzaju fantów będzie można wylicytować podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie świdnickim. Orkiestrowe licytacje odbędą się w najbliższą sobotę w Galerii Świdnickiej, zaś w niedzielę o fanty będzie można powalczyć podczas świdnickiej Moto Orkiestry na Zawiszowie, a także w Jaworzynie Śląskiej, Strzelcach, Świebodzicach i Żarowie.

Od godziny 13.00 będzie można powalczyć o fanty zebrane przez świdnicki sztab WOŚP działający przy Świdnickim Ośrodku Kultury oraz Galerię Świdnicką, i wspomóc odbywającą się już po raz 28. zbiórkę Orkiestry, która dedykowana będzie dziecięcej medycynie zabiegowej. Licytacje potrwają do wyczerpania fantów.

Wśród fantów przekazanych do świdnickiego sztabu WOŚP, oprócz licznych bonów i voucherów, znalazły się m.in. kurs na prawo jazdy kat. B o wartości 1600 zł, koszulka Kuby Błaszczykowskiego oraz biografia Kuby z jego autografem przekazane przez Wiesława Żurka, nowoczesny piekarnik od Electrolux Świdnica, zaproszenia od senator Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej oraz poseł Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej na zwiedzanie Sejmu i Senatu, zakończony wspólnym obiadem rodzinny przejazd ścieżkami rowerowymi po Świdnicy w towarzystwie prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej, pióro Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, pióro prezydent Świdnicy Beaty Moskal-Słaniewskiej, przelot balonem z Krzysztofem Zapartem, czy też kolacja na szczycie wieży ratuszowej w Świdnicy. Z aktualną i wciąż powiększającą się listą fantów można się zapoznać na stronie wydarzenia – 28. finał WOŚP w Galerii Świdnickiej.

Licytacji nie zabraknie także podczas V Świdnickiej Moto Orkiestry, która odbędzie się 12 stycznia 2020 roku na ulicy Krzywoustego na osiedlu Zawiszów w Świdnicy, w godzinach 10.00-15.00. Wśród ponad 60 dotychczas zebranych fantów znalazły się m.in. pierścionek, lot helikopterem, czy też koszulki z podpisami znanych kierowców rajdowych. Aktualną listę fantów można śledzić na wydarzeniu facebookowym V Świdnicka Moto Orkiestra 2020.

O godzinie 15.00 Orkiestrowe granie wystartuje w hali sportowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej. Oprócz licznych atrakcji czekających na uczestników, także w Jaworzynie nie zabraknie licytacji fantów, wśród których znalazły się: lot balonem, koszulki WOŚP, oryginalny hełm strażacki, czy też zestaw kibica motorsportu ufundowany przez firmę Bridgestone. Aktualizowana lista fantów dostępna jest na stronie wydarzenia: 28 Finał WOŚP w Jaworzynie Śląskiej.

W gminie Marcinowice finałowe granie odbędzie się w Szkole Podstawowej w Strzelcach. 12 stycznia w godzinach 15.00-19.00 prowadzone będą licytacje ponad 120 przedmiotów zebranych przez lokalny sztab WOŚP. Z ich listą można się zapoznać w wykazie aktualizowanym przez organizatorów.

Z kolei o godzinie 18.00 ruszy licytacja prowadzona podczas 28. finału Orkiestry w Świebodzicach. Wydarzenie odbędzie się w hali OSiR Świebodzice przy ulicy Mieszka Starego 6, a wykaz fantów dostępny jest na stronie świebodzickiego sztabu.

Licytacje cały czas odbywają się także za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można tam powalczyć o m.in.: złoty pierścionek z diamentem, trening wyścigowej jazdy samochodem z Damianem Lempartem, czy też voucher dla 2 osób na Festiwal Bachowski 2020.

/mn/

Poprzedni artykułWyrzucone przy drodze, podrzucony pod schronisko [FOTO]
Następny artykułŚwidniccy piłkarze powołani do kadry UEFA Regions Cup!