Strona główna 0_Slider Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Świdnicy

Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Świdnicy [KONKURS][ZMIANA TERMINU]

0

Kabaret Neo-Nówka odwiedzi Świdnicę z najnowszym swoim dziełem „Żywot Mariana”. Jak zapewniają artyści to program zabawny, śmieszny, rozluźniający, ale i zmuszający do przemyśleń. Przekonać się o tym będzie można 15 marca o godz. 16.00 w hali sportowej na Osiedlu Zawiszów.

Uwaga! Planowany na 15 marca występ został ODWOŁANY – odbędzie się on w innym terminie.
W związku z ogłoszoną przez premiera RP decyzją o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce Agencja Kreator informuje, że planowany na 15 marca występ Kabaretu Neo-Nówka w hali sportowej OSiR im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno w Świdnicy ZOSTAJE PRZENIESIONY NA 26 WRZEŚNIA 2020 roku na godzinę 16.00 w tym samym miejscu. Bilety zachowują ważność, w przypadku rezygnacji z zakupionego biletu należy kontaktować się z punktem, gdzie wejściówka została zakupiona

„Żywot Mariana” to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie – zapowiada Neo-Nówka.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu – dodają kabareciarze.

Bilety dostępne na http://biletowakasa.pl/?eid=114093 

Wygraj bilety!

Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na występ kabaretu Neo-nówka w Świdnicy. By je otrzymać, wystarczy w przesłanym do nas mailu, odpowiedzieć na pytanie: ile w tym roku Neo-nówka kończy lat? Wiadomość zatytułowaną „KABARET” należy wysłać na adres: [email protected]. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na zgłoszenia czekamy do 7 lutego – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

/oprac. AN/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułPodsumowali pół roku działania policyjnej grupy „Speed”
Następny artykułJaki kierunek obierze gmina Świdnica w latach 2020-2027? Ruszają konsultacje nad strategią