Strona główna 0_Slider Gmina Marcinowice gra dla WOŚP z przytupem!

Gmina Marcinowice gra dla WOŚP z przytupem! [FOTO]

0

Mieszkańcy gminy Marcinowice nie szczędzili ani czasu, ani pieniędzy, by przygotować spektakularny finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Strzelcach od 15.00 wypełniona jest po brzegi.

W 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażowała się cała społeczność, od najmłodszych, po najstarszych. W programie znalazły się zumba, występ wokalny, pokazy taneczne i akrobatyczne. Przed salą stanął namiot, w którym za datek można otrzymać pyszne potrawy i ciasta. Swoje „trzy grosze” dorzucili także strażacy z OSP, którzy zapewnili bezpieczeństwo i zaprezentowali swoje samochody oraz umiejętności niesienia pierwszej pomocy.

Wśród atrakcji znalazło się m.in. malowanie buziek, fotografie w mini atelier i gry na zabytkowych PC-tach. Najwięcej emocji budzą jednak licytacje. Pod młotek trafiło mnóstwo przedmiotów i usług od lokalnych firm. Uczestnicy zabawy, zachęcani przez Dawida Sobczyka, szeroko otworzyli serca i portfele. Zabawa i kwesta potrwa do 19.00, a na finał zaplanowano światełko do nieba.

/asz/
Zdjęcia Artur Ciachowski

Poprzedni artykułOtworzyli biegowy rok 2020! Znamy zwycięzców Świdnickiego Biegu Noworocznego [158 ZDJĘĆ]
Następny artykułUkradli puszkę wolontariuszom WOŚP