Strona główna 0_Slider Prezentujemy kolejne drużyny piłkarskie Polonii-Stali Świdnica – roczniki 2008/2009

Prezentujemy kolejne drużyny piłkarskie Polonii-Stali Świdnica – roczniki 2008/2009 [DUŻO ZDJĘĆ]

0

Mamy przyjemność przedstawić kolejne dwa, utalentowane zespoły Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Mowa o piłkarzach i piłkarkach z roczników 2008/2009, które rozwijają swoje umiejętności pod okiem trenerów Ryszarda Tyndla i Sebastiana Ratajczaka. 

Drużyna trenera Tyndla mimo swojego młodego wieku rywalizuje na co dzień w Lidze Okręgowej Młodzików. Biało-zieloni to świeżo upieczeni wicemistrzowie rozgrywek. W osiągnięciu sukcesu nie przeszkodził nawet fakt, iż nasi piłkarze walczyli na boisku z przeciwnikami starszymi o 2 lata. Ekipa trenera Sebastiana Ratajczaka gra z kolei w Lidze Orlika.

W biało-zielonych szeregach zrzeszonych jest blisko pół tysiąca zawodników i zawodniczek trenujących w ponad 20 grupach szkoleniowych. Polonia-Stal Świdnica posyła do boju w rozgrywkach ligowych i turniejowych drużyny w każdej z możliwych kategorii wiekowych: seniorów, juniorów starszych, juniorów młodszych, trampkarzy, młodzików, orlików, żaków, skrzatów i smerfów. Świdnicki klub prowadzi ciągły nabór i otwiera kolejne grupy, zapraszając wszystkich chętnych adeptów futbolu już od 4. roku życia. Wszelkie szczegóły i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195.

Drużyna z Ligi Okręgowej Młodzików – roczniki 2008-2009 – trener Ryszard Tyndel:

Liga Orlika – rocznik 2009 – trener Sebastian Ratajczak:

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułNa pływalni dominowali reprezentanci SP 4 [FOTO]
Następny artykułZ Mikołajem rozpoczęli przygotowania do świąt [FOTO]