Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

3

Na chodnikach i trawnikach, a przeważnie lekceważąc innych uczestników ruchu. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.

Świdnica, ul. Długa:

Świdnica, ul. Budowlana:

Świdnica, ul. Dębowa/Kopernika:

Świdnica, ul. Dworcowa:

Świdnica, ul. Władysława Łokietka:

Świdnica, ul. Okrężna/Westerplatte:

Świdnica, pl. Wojska Polskiego:

Świdnica, ul. Rolnicza:

Świebodzice, ul. Wolności:

Żarów, ul. Armii Krajowej:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykuł„Chrzciny”. Kolejne święto teatru z dorosłymi alchemikami
Następny artykułWystartowała 4 edycja Świdnickich Recenzji Muzycznych