Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

1

Na chodnikach, przejściach dla pieszych, a czasem nawet w parkach. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.

Świdnica, ul. Bolesława Krzywoustego:

Świdnica, ul. Dąbrowskiego:

Świdnica, ul. Grodzka:

Świdnica, ul. Kanonierska:

Świdnica, ul. Kliczkowska:

Świdnica, ul. Kołłątaja:

Świdnica, ul. Komunardów (zastawienie wyjazdu):

Świdnica, ul. Kopernika:

Świdnica, ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej:

Świdnica, pl. Grunwaldzki (nadesłany opis: Kierowca samochodu KIA zaparkował w miejscu niedozwolonym, utrudnił przy tym wyjazd 3 innym pojazdom prawidłowo parkującym na parkingu – tak, że kierowcy owych pojazdów musieli się nieźle natrudzić, dłuższą chwilę manewrując do wyjazdu, pozostawił samochód z pracującym silnikiem (wewnątrz była pasażerka), a sam poszedł do bankomatu kilkanaście metrów dalej w maseczce przeciwpyłowej):

Świdnica, ul. Przemysłowa:

Świdnica, ul. Pułaskiego:

Świdnica, ul. Traugutta:

Świdnica, ul. Westerplatte:

Świdnica, ul. Zamenhofa:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułOstatni Czwartek Lekkoatletyczny w tym roku. Kto będzie najlepszy?
Następny artykułMuszla klozetowa, ponad 200 butelek z moczem w rowach i krzakach [FOTO]