Strona główna 0_Slider Kolejne młodzieżowe drużyny Polonii-Stali Świdnica w obiektywie

Kolejne młodzieżowe drużyny Polonii-Stali Świdnica w obiektywie [DUŻO ZDJĘĆ]

0

Przedstawiamy kolejne piłkarskie drużyny Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Dziś prezentujemy utalentowanych zawodników z roczników 2005-2007, występujących na co dzień w rozgrywkach Ligi Dolnośląskiej Młodzików i Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy. 

Biało-zieloni kończą powoli 2019 rok i myślami są już przy rundzie wiosennej na dolnośląskich boiskach. Trampkarze trenują pod wodzą trenerów Tomasza Oleksego i Sebastiana Błaszczyka, młodzicy są podopiecznymi trenera Mariusza Krupczaka.

W świdnickich szeregach zrzeszonych jest blisko pół tysiąca zawodników i zawodniczek trenujących w ponad 20 grupach szkoleniowych. Polonia-Stal Świdnica posyła do boju w rozgrywkach ligowych i turniejowych drużyny w każdej z możliwych kategorii wiekowych: seniorów, juniorów starszych, juniorów młodszych, trampkarzy, młodzików, orlików, żaków, skrzatów i smerfów. Świdnicki klub prowadzi ciągły nabór i otwiera kolejne grupy, zapraszając wszystkich chętnych adeptów futbolu już od 4. roku życia. Wszelkie szczegóły i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195.

Liga Dolnośląska Trampkarzy / Liga Okręgowa Trampkarzy I – trenerzy Tomasz Oleksy i Sebastian Błaszczyk:

Liga Dolnośląska Młodzików – trener Mariusz Krupczak:

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykuł650 podpisów pod uchwałą obywatelską. Mieszkańcy nie zgadzają się na kolejny budynek
Następny artykułMiasto posadziło, złodziej zabrał