Strona główna 0_Slider Grudzień w obiektywie czytelników

Grudzień w obiektywie czytelników [KONKURS]

0

Zachwycające krajobrazy, niezwykłe miejsca, niecodzienne sytuacje czy wyjątkowe momenty? Prześlij zdjęcie wykonane w grudniu w Świdnicy lub w okolicach i wygraj bilety do kina.

Sowy w Świdnicy, 4 grudnia 2019r., fot. Dariusz Nowaczyński

Zapraszamy do kolejnego konkursu z cyklu „Najlepsze zdjęcie miesiąca”. Tym razem w obiektywie mijający grudzień, w którym z pewności nie brakuje ciekawych kadrów, ujmujących piękno przyrody czy architektury Świdnicy lub okolic. Fotografie mogą przedstawiać też niecodzienne sytuacje czy wyjątkowe momenty wykonane w tym miesiącu.

Do konkursu można zgłosić tylko jedno zdjęcie, własnego autorstwa. Należy je przesłać na adres: [email protected]. Mail musi zawierać także imię i nazwisko, miejsce oraz datę wykonania fotografii, a także zgodę na publikację na portalu Swidnica24.pl. Wiadomość należy zatytułować: „Zdjęcie miesiąca”.

Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają zaproszenia do kina. Do wygrania jest aż 14 biletów na dowolne seanse w świdnickim Cinema3D. Ponadto wszystkie przesłane do redakcji zdjęcia zostaną zamieszczone w sekcji „FOTOGALERIA CZYTELNIKÓW”.

Na fotografie czekamy do 7 stycznia, wtedy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone na portalu Swidnica24. O wygranej powiadomimy Was też telefonicznie. Powodzenia!

/red./
/Zdjęcie: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułPrezentujemy kolejne biało-zielone ekipy [DUŻO ZDJĘĆ]
Następny artykułTo będzie biegowe otwarcie nowego roku