Strona główna Temat dnia Ze Świdnicy do Drezna. Wycieczka na słynny Jarmark Bożonarodzeniowy

Ze Świdnicy do Drezna. Wycieczka na słynny Jarmark Bożonarodzeniowy

1

Spacer po urokliwej starówce Drezna oraz odwiedziny słynnego, jednego z największych i najstarszych w Niemczech jarmarków bożonarodzeniowych – Striezelmarkt.  To atrakcje, które będzie można zobaczyć na wycieczce jednodniowej organizowanej w dwóch terminach – 7  lub 14 grudnia. Poczuj magię świąt i zwiedzaj ze świdnickim Biurem Turystycznym Malva!

Wycieczka na Jarmark Bożonarodzeniowy w Dreźnie
Urokliwa starówka Drezna, Jarmark Bożonarodzeniowy i przyjemnie unoszący się w powietrzu słodki, drożdżowy zapach strucla- striezel… A może chcesz, rozgrzać się razem z nami i ze swoją paczką znajomych glühwein? Grzaniec w takiej scenerii smakuje wybornie! Zabierz ze sobą rodzinkę, a dzieci będą zachwycone Panem z wielkim brzuchem, długą, białą brodą i w czerwonym kubraczku, który wraz ze swoją świtą pomocnych skrzatów będzie otwierał kolejne okienko adwentowego kalendarza – przedstawia program wycieczki Malwina Szkudlarek z Biura Turystycznego MALVA.

Jednodniowa wycieczka do Drezna organizowana jest w dwóch terminach – 7 lub 14 grudnia 2019. Wyjazd ze Świdnicy z parkingu przy Zalewie Witoszówka. Zbiórka o godz. 7.00. Odjazd 07.15!

Koszt: 135 zł za osobę, a w cenie: zwiedzanie z przewodnikiem starówki drezdeńskiej, ubezpieczenie NNW i KL, przejazd komfortowym autokarem.

Koszt za dziecko: do 3 lat – 50zł; 3-12 lat – 80 zł;

ZAPISY: telefonicznie 790 848 970, mailowo: [email protected] lub w facebook’owej wiadomości prywatnej (znajdziecie nas wpisując na facebooku: @malwinaszkudlarek lub po prostu: MALVA Biuro Turystyczne).

Wycieczka do Ukrytej Fabryki Świętego Mikołaja
Świdnickie Biuro Turystyczne Malva serdecznie zaprasza także dzieci i rodziców na świąteczną wycieczkę do Ukrytej Fabryki św. Mikołaja w Wałbrzychu.  Wśród  atrakcji – zwiedzanie z Mikołajem i Śnieżynką Starej Kopalni, poszukiwanie ukrytych cukierków oraz mikołajkowe warsztaty ceramiczne.

Wycieczka w terminie 15 grudnia 2019, zbiórka o godz. 10.00 na parkingu przy zalewie Witoszówka w Świdnicy. Zapisy trwają do 10 grudnia 2019.

Koszt: 85 zł za dziecko, 20 zł – rodzic/opiekun

Więcej informacji: tel. 790848970, mail: [email protected].

Zwiedzaj z Malvą!
MALVA Biuro Turystyczne zajmuje się kompleksową organizacją wycieczek szkolnych, wyjazdów integracyjnych czy firmowych. W ofercie znaleźć można również obozy sportowe, kolonie, wczasy letnie i zimowe, zielone szkoły, a nawet wyjazdy pielgrzymkowe.

Każdy znajdzie coś dla siebie! Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem swoich ofert, więc niebawem pojawi się kilka nowych propozycji, tj.: wiosenna wycieczka do Miasta Stu Wież – czyli przepięknej Pragi, którą pokażemy Wam w dość niekonwencjonalny sposób… albo zaproponujemy weekend w Warszawie. A jeśli są tu fani motoryzacji, którzy lubią ryk silników, prędkość i widoki zapierające dech w piersiach, to koniecznie wyczekujcie naszej kolejnej niestandardowej wycieczki! – przedstawia plany na kolejne wyjątkowe wycieczki właścicielka biura Malwina Szkudlarek.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNiepełnosprawny pedofil skazany
Następny artykułPomyliła latarnie uliczne ze słupem ogłoszeniowym