Strona główna 0_Slider 10 TENORÓW już w grudniu wystąpi w Świdnicy

10 TENORÓW już w grudniu wystąpi w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

10 znakomitych śpiewaków i 25 muzyków z orkiestry na jednej scenie zaprezentuje całe spektrum muzycznych możliwości. W perfekcyjnym wykonaniu najbardziej ekscytującej grupy wokalnej usłyszeć będzie można zarówno arie operowe, jak i utwory ludowe, piosenki romantyczne, a nawet ballady rockowe. Wyjątkowy koncert 10 TENORÓW zaplanowano 1 grudnia o godz. 18.00 w auli I LO w Świdnicy.

10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2019 r. Trasa koncertowa aż 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna – 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko – od znanych piosenek romantycznych, ballad rockowych przez utwory ludowe aż po najpiękniejsze arie operowe. Repertuar jest szeroki, ale i możliwości znaczące – jest ich aż dziesięciu. To nie jedyne walory 10 TENORÓW z Polski i z Ukrainy. Wyróżnia ich także perfekcja, z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa, jak i Leonarda Cohena. Jakie są rezultaty tego spotkania? Będzie można o tym przekonać się także w Świdnicy.

Koncert 10 TENORÓW odbędzie się 1 grudnia 2019 o godz. 18.00 w auli I LO, przy ul. Pionierów 30. Na bieżąco informacje na temat wydarzenia można śledzić pod linkiem: https://www.facebook.com/events/749558182132888/

Bilety w cenie 120 zł do nabycia w Świdnickim Ośrodku Kultury oraz kupbilecik.pl  i biletyna.pl. Zamówienia biletów grupowych pod nr. tel. 510988428.

Kto wygrał zaproszenie!
Dla naszych czytelników mieliśmy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na koncert 10 TENORÓW w Świdnicy. Po dwa bilety na to wyjątkowe wydarzenie muzyczne otrzymały: Paulina Pełka i Halina Styrna. Gratulujemy!

/oprac. AN/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykuł„Kochasz dzieci, nie pal śmieci!” Ekologiczna akcja w Wierzbnej
Następny artykułNowe wiaty przystankowe w Świebodzicach