Strona główna 0_Slider Przechwycili ponad 2000 porcji amfetaminy

Przechwycili ponad 2000 porcji amfetaminy

4

Policjanci z powiatu świdnickiego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków psychotropowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać ponad 2300 porcji handlowych narkotyku.


Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz Posterunku Policji w Jaworzynie Ślaskiej w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 35-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków psychotropowych. Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego m.in. w komodzie, w plastikowych woreczkach, a także w lodówce w plastikowym pojemniku  ujawnili biały proszek, który poddano wstępnym badaniom.  Potwierdziły one, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast jego właściciel do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli środki psychotropowe w ilości pozwalającej na uzyskanie  2.335 porcji handlowych amfetaminy. Ponadto policjanci w mieszkaniu zabezpieczyli również 2 wagi elektroniczne oraz gotówkę.

Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty, teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

/Źródło i zdjęcia KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułBiegiem w Nowy Rok. Dziś ruszają zapisy do Świdnickiego Biegu Noworocznego!
Następny artykułAutobus potrącił pieszą