Strona główna 0_Slider Najlepsze zdjęcia października

Najlepsze zdjęcia października [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Zachwycające krajobrazy, niezwykłe miejsca, niecodzienne sytuacje czy wyjątkowe momenty? Które październikowe fotografie przesłane do konkursu „Najlepsze zdjęcie miesiąca” otrzymały nagrody?

Jaroszów, 25 październik 2019, fot. Magdalena Łukasiewicz

W październiku zaprosiliśmy naszych czytelników do nowego cyklicznego konkursu „Najlepsze zdjęcie miesiąca”. By wziąć w nim udział należało przesłać do redakcji portalu Świdnica24 jedną fotografię o dowolnej tematyce, wykonaną w październiku tego roku w Świdnicy lub w okolicach.

Wśród przesłanych do nas zdjęć nie brakowało ciekawych ujęć przyrody i architektury, niecodziennych sytuacji czy wyjątkowych momentów. Najwięcej głosów redakcji portalu Świdnica24 zdobyła fotografia, przedstawiająca powitanie wozu strażackiego w Jaroszowie, autorstwa Magdaleny Łukasiewicz, która otrzymała 4 bilety do kina. Pozostałe najwyżej oceniane zdjęcia, każde nagrodzone dwoma biletami do kina, wykonali – Franciszek Baniowski, Maja Foremny, Julita Kazimierska, Grzegorz Fąfara i Zofia Kaczkowska.

Przesłane do redakcji konkursowe zdjęcia będzie można wkrótce obejrzeć w sekcji „FOTOGALERIA CZYTELNIKÓW”. Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów portalu Świdnica24.

/red./

Poprzedni artykułWzmożony ruch przy cmentarzach. Policja apeluje o bezpieczną jazdę
Następny artykułBędzie się działo, piłkarski szlagier w Nowej Rudzie [BĘDZIE RELACJA LIVE]