Strona główna 0_Slider Kończymy piłkarską jesień

Kończymy piłkarską jesień [RELACJA LIVE Z MIRKOWA]

0

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica walczą o punkty z GKS-em Mirków/Długołęka. Spotkanie kończące piłkarską jesień odbywa się na terenie rywali. Startujemy o 13.30, zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE.

Start spotkania.

Skład świdniczan: B. Kot, Paszkowski, Barros, Orzech, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Myrta, Chajewski, Białasik, Emeka.

5′ – więcej piłką jak na razie grają goście, brak sytuacji bramkowych.

9′ – dobra okazja dla biało-zielonych – strzał naszego zawodnika zablokowany.

14′ – groźnie przedzierał się Emeka, skończyło się tylko na niebezpieczeństwie.

17′ – w odpowiedzi strzelać z dystansu próbują rywale – ta próba zostaje jednak zablokowana.

19′ – bardzo dobra okazja gospodarzy – Góral na szczęście uderza niedokładnie.

23′ – groźni dziś na swoim terenie są mirkowianie, nie będzie łatwo o komplet punktów.

26′ – trochę nerwowości po jednej i drugiej stronie.

30′ – Supranionek – żółta kartka.

31′ – Żminkowski – żółta kartka.

32′ – Wojciech Szuba uderza z rzutu wolnego z około 25 metrów – mocno niecelnie.

35′ – Szuba – żółta kartka.

40′ – powoli zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Po naszej drużynie widać nieco trudy ciężkiej rundy jesiennej, notabene bardzo udanej w wykonaniu biało-zielonych.

45′ – kolejne uderzenie Szuby z rzutu wolnego niedokładne.

koniec pierwszej połowy 0:0

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w naszym zestawieniu.

48′ – podkręcamy nieco tempo meczu.

49′ – bardzo groźne uderzenie Białasika – piłkę końcami palców zdołał trącić Palmowski.

55′ – błyskawicznie staramy się odzyskiwać piłkę, nie schodząc z połowy przeciwników.

56′ – kontra dla rywali – rzut rożny i niecelne uderzenie gospodarzy.

60′ – rzut wolny dla miejscowych – strzał ponad bramką.

60′ – wkraczamy w ostatnie pół godziny gry.

66′ – Emeka zastąpiony przez Orzechowskiego.

69′ – wciąż brakuje nam precyzji i co ważne sytuacji bramkowych zakończonych strzałami.

73′ – druga zmiana w naszym zespole – Szczygieł zastępuje Chajewskiego.

78′ – gospodarze mieli teraz furę szczęścia, po zagraniu Orzechowskiego, piłka podskoczyła na nierówności i przelobowała bramkarza GKS-u. Niestety dla nas nie leciała w światło bramki!

83′ – rzucamy się do ataku, szukając tego decydującego trafienia.

86′ – Sikora pojawia się na boisku za Białasika.

89′ – Sowa – żółta kartka.

90′ – niestety tracimy piłkę i tracimy gola po kontrataku (Zygadło)!!! Przegrywamy 0:1!!!