Strona główna 0_Slider Koncert Wiedeński na nowy rok

Koncert Wiedeński na nowy rok [KONKURS]

0

Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety zaprezentowane zostaną na Noworocznym Koncercie Wiedeńskim w Wałbrzychu. Wykonają je obdarzeni wspaniałymi głosami soliści operowi. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! – zapraszają organizatorzy.

Zespół wykonuje wyłącznie muzykę Johanna Straussa. – Tradycją stały się coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia! To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! – dodają.

Na gali usłyszeć będzie można największe przeboje Króla Walca. Nie zabraknie też popisowych arii z najsłynniejszych operetek jak – „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Zabrzmią także m.in. walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Aria Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polka „Tritsch- Tratsch” oraz słynny „Marsz Radeckiego”. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Koncert Wiedeński w Wałbrzychu odbędzie się 18 stycznia w Filharmonii Sudeckiej. Muzyczna uczta rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety w cenie 90 zł można zakupić w kasie Filharmonii Sudeckiej (ul. Słowackiego 4). Kasa biletowa – tel. 501 674 397; grupy powyżej 10 os. – tel. 515 985 232. Bilety online można nabyć na www.kupbilecik.pl.

Wygraj bilety na KONCERT WIEDEŃSKI w Wałbrzychu!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na Koncert Wiedeński w Wałbrzychu. By je otrzymać, wystarczy w przesłanym do nas mailu: podać datę i miejsce urodzin Johanna Straussa (syna). Wiadomość zatytułowaną „KONCERT W WAŁBRZYCHU” należy wysłać na adres: [email protected]. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na zgłoszenia czekamy do 29 listopada – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

/oprac. AN/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułŻarów: bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet
Następny artykułNiespodzianka w kopalni Łażany. Odkryto rzadki minerał