Strona główna 0_Slider Kolejne udane popołudnie z królową sportu

Kolejne udane popołudnie z królową sportu [WYNIKI/FOTO]

0

Nie była im straszna niższa temperatura ani gorsza w porównaniu do poprzednich miesięcy widoczność. Znów dopisała frekwencja, a kibice byli świadkami fantastycznych emocji podczas trzeciej już jesiennej edycji Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych. 

Pierwszy reaktywowany Świdnicki Czwartek Lekkoatletyczny odbył się we wrześniu. Na starcie pojawiło się 125 osób. W październiku biegających było jeszcze więcej, bo 134. Teraz liczba uczestników była jeszcze większa. Na dzieci i młodzież czekało 14 biegów na dystansach od 60 do 1200 metrów (w zależności od wieku uczestnika). W roku szkolnym 2019/2020 odbędą się dwa cykle po cztery spotkania każdy. Szczegółowe terminy spotkań: czwartek – 12.09.2019, czwartek – 03.10.2019, czwartek – 07.11.2019, czwartek – 05.12.2019 – finał cyklu; czwartek – 05.03.2020, czwartek – 02.04.2020, czwartek – 07.05.2020, czwartek – 04.06.2020 – finał cyklu.

Wszyscy uczestnicy, którzy wystartują w co najmniej trzech biegach, po zakończeniu cyklu 4 biegów otrzymają pamiątkowy medal i dyplom oraz wezmą udział w losowaniu nagród, które odbędzie się podczas spotkań finałowych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Organizatorami imprezy są: Świdnicka Grupa Biegowa, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy i Urząd Miejski w Świdnicy.

KLASYFIKACJE

W kolejnych rubrykach: liczba punktów za start z 7.11, (liczba punktów ogółem), liczba startów w cyklu

60 metrów dziewcząt 20015 i młodsze

1. Łucja Trzcińska 50 (149) 3
2. Antosia Stanecka 49 (49) 1
3. Kasia Janeczko 48 (145) 3
4. Zosia Jarosz 47 (140) 3
5. Maja Kosiorowska 46 (133) 3
6. Iga Cierniak 45 (139) 3
7. Ewa Wełna 44 (129) 3
8. Milena Smalec 43 (126) 3
9. Ola Antoniak 42 (89) 2
10. Kornelia Mikundo 41 (84) 2
11. Nina Lato 40 (40) 1
12. Inga Sobol 39 (79) 2
13. Zuzia Sikora 38 (77) 2
14. Inka Madej 37 (37) 1
Milena Liszka – (89) 2
Kaja Michalska – (41) 1
Zuzia Michalska – (38) 1
Zola Budny – (50) 1
Nadia Budny – (42) 1

60 metrów chłopców 2015 i młodsi

1. Antoni Kraus 50 (100) 2
2. Radosław Pazdur (PK) – – 3
3. Piotr Filipowicz 48 (144) 3
4. Alan Baran 47 (143) 3
5. Antoni Piekarz 46 (92) 2
6. Kamil Walczak 45 (45) 1
7. Oskar Jamruziński 44 (44) 1
8. Mikołaj Kułakowski 43 (131) 3
9. Tymoteusz Gryka 42 (85) 2
10. Oskar Rozumkiewicz 41 (82) 2
11. Natan Skwierawski 40 (80) 2
12. Wiktor Soiński 39 (39) 1
Kacper Babiarz – (99) 2
Kacper Rewucki – (92) 2
Nikodem Lebioda – (44) 1

100 metrów dziewcząt 2013-2014

1. Martyna Brańka 150 (150) 3
2. Iza Majewska 49 (97) 2
3. Gabrysia Orleańska 48 (146) 3
4. Natalia Amroży 47 (47) 1
5. Martyna Liszka 46 (139) 3
6. Zuzia Zielińska 45 (93) 2
7. Antosia Cebo 44 (91) 2
8. Iga Długołęcka 43 (131) 3
9. Maja Kulakowska 42 (123) 3
10. Jowita Skwierawska 41 (125) 3
11. Hania Tyndel 40 (127) 3
12. Hanna Kupiec 39 (39) 1
13. Jagoda Antoniak 38 (76) 2
14. Pola Kosiorowska 37 (117) 3
15. Julia Traczyńska 36 (36) 1
16. Zofia Pabel 35 (35) 1
17. Klara Lipecka 34 (78) 2
Ania Szczepańska – (41) 1
Maja Suchodolska – (39) 1
Amelka Zarzecka – (41) 1

100 metrów chłopców 2013-2014

1. Tomasz Strauss 49 (149) 3
2. Franciszek Piekarz 50 (148) 3
3. Kajetan Dzień vel Rakoczy 48 (144) 3
4. Jacek Barańczak 47 (47) 1
5. Franciszek Mizuła 46 (139) 3
6. Olivier Chlewicki 45 (92) 2
7. Wiktor Rozumkiewicz 44 (85) 2
8. Stanisław Rolski 43 (43) 1
9. Wiktor Krukierek 42 (86) 2
10. Kacper Nikoniuk 41 (127) 3
11. Krzysztof Marcjan 40 (120) 3
12. Filip Kasperkiewicz 39 (81) 2
13. Wit Gładysz 38 (75) 2
14. Radosław Pazdur 20 (100) 3
Łukasz Wełna – (91) 2
Mikołaj Babiarz – (39) 1
Piotr Zawadzki – (38) 1
Aleksander Lipski – (45) 1
Maksymilian Sawa – (44) 1
Igor Bartczak – (42) 1
Kacper Węgrzecki – (38) 1

200 metrów dziewcząt 2011-2012

1. Zosia Malczyk 50 (100) 2
2. Natalia Bienias 49 (97) 2
3. Maja Ćwik 48 (97) 2
4. Otylia Kraus 47 (93) 2
5. Hania Smalec 46 (139) 3
6. Nina Kistela 45 (139) 3
7. Zuzanna Tomczyk 44 (44) 1
8. Nadia Rawska 43 (43) 1
Jagoda Perzowicz 47 (47) 1
Maria Mikołajczyk 44 (44) 1
Zuzia Dorobek 42 (89) 2
Wiola Walendowska – (48) 1
Wiola Stefanowska – (46) 1

200 metrów chłopców 2011-2012

1. Jakub Piekarz 50 (148) 3
2. Karol Walczak 49 (49) 1
3. Błażej Mikołajczyk 48 (96) 2
4. Paweł Gorlowski 47 (138) 3
5. Igor Skirgajło 46 (138) 3
6. Fryderyk Miedziński 45 (85) 2
7. Kuba Migas 44 (91) 2
8. Jan Korczyński 43 (134) 3
9. Miłosz Styczeń 42 (83) 2
10. Andrzej Skwierawski 41 (130) 3
11. Fabian Piotrowski 40 (82) 2
12. Kajetan Baran 39 (120) 3
13. Dorian Rawski 38 (38) 1
14. Tymoteusz Skwierawski 37 (121) 3
15. Roch Gładysz 36 (36) 1
16. Adrian Rawski 35 (35) 1
17. Antoni Kraus
Beniamin Miedziński 50 (100) 2

400 metrów dziewcząt 2009-2010

1. Ola Świerczek 50 (100) 2
2. Maja Długołącka 49 (148) 3
3. Michalina Kozak 48 (145) 3
4. Zuzanna Kupiec 47 (47) 1
5. Maja Kistela 46 (140) 3
6. Laura Mikołajczyk 45 (93) 2
7. Zofia Mikunda 44 (89) 2
8. Martyna Wajda 43 (132) 3
9. Ola Szpytma 42 (126) 3
10. Natalia Morasiewicz 41 (41) 1
11. Magdalena Biała 40 (83) 2
12. Natasza Kowalczyk 39 (121) 3
13. Hanna Konior 38 (38) 1
14. Joanna Wicher 37 (115) 3
15. Julia Trela 36 (36) 1
Hania Wajda – (88) 2
Hania Szponik – (46) 1
Sara Grońska – (42) 1
Maja Pazdur – (41) 1
Maja Walendowska – (38) 1

400 metrów chłopców 2009-2010

1. Robert Mikołajczyk 50 (100) 2
2. Krystian Grzybowski 49 (98) 2
3. Stanisław Piekarz 48 (146) 3
4. Oskar Walewski 47 (143) 3
5. Adam Jarosz 46 (93) 2
6. Wiktor Szustak 45 (139) 3
7. Szymon Smalec 44 (88) 2
8. Mateusz Woźnica 43 (43) 1
9. Szymon Wiśniewski 42 (124) 3
10. Patryk Mizuła 41 (125) 3
11. Mateusz Biela 40 (83) 2
12. Piotr Konarski 39 (39) 1
Oskar Biela – (45) 1
Dominik Muszewski – (44) 1
Kacper Dzień vel Rakoczy – (42) 1
Mikołaj Światowy – (46) 1
Hubert Kurek – (45) 1

800 metrów dziewcząt 2007-2008

1. Oliwia Brańka 50 (149) 3
2. Martyna Budzyń 49 (146) 3
3. Kinga Mierlak 48 (90) 2
4. Jagoda Babiarz 47 (95) 2
5. Klaudia Wajda 46 (143) 3
6. Maja Tomikowska 45 (135) 3
7. Zuzanna Anusz 44 (129) 3
8. Wiktoria Błądzińska 43 (89) 2
9. Ala Korczyńska 42 (129) 3
10. Wiktoria Szychowska 41 (131) 3
11. Adela Zaręba 40 (80) 2
12. Wiktoria Molinska 39 (120) 3
13. Hanna Anusz 38 (114) 3
14. Laura Konior 37 (75) 2
15. Emilia Konarska 36 (36) 1
Zuzia Lebioda – (78) 2
Basia Biela – (73) 2
Julia Polaczek – (46) 1
Nicola Wojtowicz – (41) 1

800 metrów chłopców 2007-2008

1. Błażej Nikoniuk 50 (149) 3
2. Oscar Zych 49 (145) 3
3. Dorian Pyk 48 (147) 3
4. Kacper Sochacki 47 (47) 1
5. Hubert Mikołajczyk 46 (94) 2
6. Jeremi Skwierawski 45 (140) 3
7. Wiktor Zieliński 44 (90) 2
Wiktor Terka – (89) 2
Szymon Dorobek – (86) 2
Nikodem Nowakowski – (47) 1
Borys Szopa – (45) 1
Wojtek Wyszyński – (43) 1

1000 metrów dziewcząt 2005-2006

1. Martyna Markiewicz 50 (149) 3
2. Hania Świerczek 49 (97) 2
3. Pola Rosiak 48 (98) 2
4. Lena Szymczak 47 (142) 3
5. Oliwia Gryga 46 (141) 3
Zuzia Gawrylyszyn – (91) 1
Malwina Kózka – (47) 1

1000 metrów chłopców 2005-2006

1. Adam Wróblewski 50 (100) 2
2. Mateusz Samek 49 (147) 3
3. Jakub Greinert 48 (96) 2
4. Brajan Bryk 47 (143) 3
5. Mikołaj Szpytma 46 (138) 3
6. Dorian Augustyniak 45 (132) 3
7. Daniel Szychowski 44 (85) 2
Kuba Kierul – (92) 2
Kuba Janik – (89) 2
Krzysztof Wyszyński – (49) 1
Adrian Nizio – (42) 1

1200 metrów dziewcząt 2002-2004

1. Alicja Klag 50 (100) 2
2. Kinga Kubisztal 49 (148) 3
3. Emilia Jabłońska 48 (48) 1
Karina Biedroń 49 (96) 2
Roksana Łeńska – (48) 1

1200 metrów chłopców 2002-2004

1. Patryk Rzepecki 50 (147) 3
2. Igor Kańczuga 49 (143) 3
3. Kuba Włodarczyk 48 (140) 3
Karol Walichnowski – (100) 2
Wiktor Galimski – (97) 2

/MDvR, FOTO: Dariusz Nowaczyński/