Strona główna 0_Slider Elsa i Anna powracają. „Kraina Lodu 2” już wkrótce w kinach

Elsa i Anna powracają. „Kraina Lodu 2” już wkrótce w kinach [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Jedna z najbardziej ukochanych przez najmłodszych bajek Walta Disney’a powraca na wielki ekran. Znów pojawi się magia i uwielbiane postacie – królowa Elsa i księżniczka Anna czy bałwan Olaf. Jakie przygody tym razem ich czekają? „Kraina Lodu 2” wchodzi do polskich kin już 22 listopada. To właśnie z tą wyczekiwaną premierą związany był nasz kolejny wielki konkurs filmowy. Kto wygrał bilety?

Fenomen „Krainy Lodu” wciąż nie gaśnie, mimo że od premiery bajki minęło już 6 lat. Opowieścią o dwóch osieroconych siostrach i księżniczkach zachwyciły się dzieci, ale i dorośli na całym świecie. Animacja w kinach pobiła rekordy kasowe i do dziś jest jedną z najlepiej zarabiających w historii kina. W trakcie swojej dystrybucji film zyskał ponad 1 miliard dolarów. Bajka w reżyserii Chrisa Bucka i Jennifer Lee zgarnęła też dwa Oscary w kategoriach – najlepszy długometrażowy film animowany oraz najlepsza piosenka „Let It Go”.

Mam tę moc, mam tę moc – śpiewała całkiem niedawno cała Polska. Bo kto nie pokochał znakomitej Krainy lodu i kogo nie uwiodła fenomenalna ścieżka dźwiękowa tej najbardziej kasowej animacji wszech czasów? Nic dziwnego, że w 2019 roku wszyscy z niecierpliwością wyczekują drugiej części oscarowej produkcji Walt Disney Animation Studios. Już wkrótce Anna, Elsa, Kristoff i Olaf przeżyją w Arendelle moc nowych, wspaniałych przygód. Ten rok będzie należał do nich i do Krainy lodu 2! – zapowiada drugą część przebojowej bajki Cinema 3D. Premiera już 22 listopada. Animację będzie można zobaczyć też w świdnickim kinie. Szczegóły TUTAJ.

To właśnie z tą wyczekiwaną bajką związany był nasz kolejny wielki konkurs kinowy. Do wygrania było aż 12 biletów do Cinema3D w Świdnicy. Aby zdobyć zaproszenia należało odpowiedzieć na pytanie: Kto użyczył głosu w polskiej wersji bajki głównym postaciom „Krainy Lodu”? W polskiej wersji „Krainy Lodu” głosu użyczyli m.in. Anna Cieślak (Anna; dialogi), Malwina Jachowicz (mała Anna), Magdalena Wasylik (Anna; śpiew), Lidia Sadowa (Elsa; dialogi), Sara Lewandowska (starsza Elsa), Katarzyna Łaska (Elsa; śpiew), Paweł Ciołkosz (Kristoff), Grzegorz Kwiecień (Hans; dialogi), Marcin Jajkiewicz (Hans; śpiew) czy Czesław Mozil (Olaf). Laureatami konkursu zostali: Katarzyna Głogowska (4 bilety), Krzysztof Górniak (4 bilety) oraz Agata Denkowska (4 bilety). Gratulujemy!

/oprac. AN/
/materiały Cinema3D/

Poprzedni artykułJechała na podwójnym gazie
Następny artykułSzachy dla Niepodległej