Strona główna 0_Slider Świdniccy piłkarze mają chrapkę na ósme zwycięstwo z rzędu!

Świdniccy piłkarze mają chrapkę na ósme zwycięstwo z rzędu! [RELACJA LIVE]

0

Na boisku głównym Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegra się dziś kolejny mecz o czwartoligowe punkty. Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica podejmują groźnego Piasta Żerniki Wrocław. Start spotkania o 15.00, zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Początek meczu za kilkanaście minut.

Skład gospodarzy: B. Kot, Ł. Kot, Orzech, Barros, Paszkowski, Sowa, Białasik, Baumgarten, Orzechowski, Chajewski, Myrta.

Skład gości: Sadyś, Mikuś, Tylka, Pikulicki, Moll, Łuczkiewicz, Wybraniec, Taranek, Telatyński, Kotfas, Głęboki.

Zawody sędziuje trójka arbitrów z KS Legnica, jako główny: Damian Czukiewski.

Rozpoczynamy spotkanie.

4′ – mocne uderzenie Białasika z dystansu – piłka przelatuje obok bramki.

8′ – żółta kartka dla trenera gości – Marka Kowalczyka.

10′ – strzelają z rzutu wolnego rywale – Głęboki uderza jednak bardzo niecelnie.

11′ – piłka trafia w polu karnym do Marcosa Pauli Baumgartena, który w sytuacji jeden na jednego pokonuje Michała Sadysia – prowadzimy 1:0!!!

14′ – znów groźnie atakują biało-zieloni – groźny przechwyt Baumgartena, lecz niestety skończyło się tylko na niebezpieczeństwie. Jeden z obrońców zdołał wyłuskać piłkę Myrcie.

17′ – po raz kolejny w polu karnym przedziera się Myrta – dobrze spisują się i blokują go obrońcy Piasta.

21′ – bardzo groźnie piłkę dośrodkował z prawego skrzydła Orzechowski, niestety nikt nie zdołał przeciąć tej piłki.

23′ – miażdżąca jak na razie przewaga polonistów. Kolejne dobre rozegranie piłki i Damian Chajewski z wnętrza pola karnego strzela na 2:0!!!

29′ – gospodarze z szansą na trzeciego gola, Myrta trafia nieczysto w piłkę, Chajewski niestety zablokowany!

38′ – wciąż nie radzi sobie z naszymi akcjami wrocławska defensywa. Myrta strzela na 3:0!!!

38′ – wymuszona zmiana w drużynie gości – Kowalczyk zastępuje Moll’a.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 3:0!

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Szuba zastępuje Baumgartena.

47′ – goście trafiają do siatki, lecz gol nieuznany – pozycja spalona zawodnika Piasta.

50′ – dobrze piłkę w polu karnym przyjmuje Białasik i pokonuje bramkarza Piasta – 4:0!!!

55′ – kolejna dobra akcja biało-zielonych – Chajewski niepotrzebnie przyjmował futbolówkę i rywale zdołali skutecznie interweniować.

57′ – Szuba obija słupek bezpośrednio z rzutu rożnego.

59′ – Chajewski decyduje się na uderzenie z dystansu – piłka mija poprzeczkę wrocławskiej bramki.

60′ – podwójna zmiana w świdnickiej ekipie – boisko opuszczają Myrta i Orzechowski, w ich miejsce Szczygieł i Emeka.

63′ – niedokładnie uderzał Chajewski, piłkę próbował przyjąć jeszcze Emeka, lecz nieskutecznie.

67′ – Kamil Szczygieł znajduje się oko w oko z bramkarzem i trafia na 5:0!!!

70′ – Krakowski i Florian pojawiają się na murawie – boisko opuszczają Paszkowski i Białasik.

74′ – Szczygieł mocno przymierzył zza pola karnego – futbolówka mija światło bramki.

76′ – Makówka zmienia Orzecha.

77′ – Edil do Suza Barros dobrze znajduje się w polu karnym i trafia na 6:0!!!

78′ – bezpośrednio z rzutu wolnego trafia Szuba – 7:0!!!

83′ – Kotfas uderzał, ale dobra interwencja Kota.

87′ – w dobrej sytuacji znajduje się Emeka – jego strzał jest jednak zablokowany.

89′ – Emeka groźnie uderza głową, piłka o centymetry mija światło bramki.

koniec spotkania – wygrywamy 7:0!

Poprzedni artykuł„Straaasznie fajny dzień” w Galerii Świdnickiej rozpoczęty [FOTO]