Strona główna Sport Inne Po raz kolejny nie miał sobie równych!

Po raz kolejny nie miał sobie równych!

0

Kulturysta Patryk Walczuk odniósł kolejny znakomity sukces. We wrześniowym Pucharze Polski rozegranym w Warszawie pokonał wszystkich zawodników aż w dwóch kategoriach: do 178 cm i powyżej 178 cm. W pierwszej wystartowało 12 zawodników, w drugiej – 21 kulturystów.

W kategorii do 178 cm wygrałem jednogłośnie z zeszłorocznym mistrzem Europy. Zwyciężyłem również super-finał, czyli rywalizację po trzech zawodników z tych dwóch kategorii wzrostowych. Można wiec powiedzieć, że zdominowałem wszystkich zawodników i zostałem mistrzem nad mistrzami w kategorii fitness plażowe – mówi nasz bohater.

Wszystko wskazuje na to, że Patryk Walczuk zostanie powołany do polskiej kadry na mistrzostwa świata, które odbędą się w listopadzie tego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.