Strona główna 0_Slider Nasi piłkarze walczą w derbach regionu!

Nasi piłkarze walczą w derbach regionu! [RELACJA LIVE]

3

Wiele spojrzeń skierowanych jest dziś na Świdnicę, gdzie miejscowy zespół Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica podejmuje ekipę Bielawianki Bielawa. Ewentualne zwycięstwo pozwoli biało-zielonym na awans na sam szczyt ligowej tabeli! Zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE, zaczynamy o 11.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia spotkania około 10 minut.

Skład gospodarzy: B. Kot, Kozachenko, Białas, Barros, Paszkowski, Sowa, Szuba, Białasik, Baumgarten, Chajewski, Myrta.

Skład gości: Malec, Kuśmierek, Morasz, Paszkowski, Bońkowski, Błaszczyk, Cegiełka, Rakoczy, Spychalski, Drożyński, Wasilewski.

Rozpoczynamy spotkanie!

3′ – rzut rożny dla naszej ekipy, dobrze radzą sobie jednak rywale.

6′ – Myrta zablokowany, będzie rzut rożny dla świdniczan.

7′ – Szuba dorzuca piłkę z rogu, główkuje Sowa, ale niecelnie.

9′ – Kot źle wyrzuca piłkę, ale chwilę później rehabilituje się broniąc uderzenie z dystansu gości.

11′ – rzut rożny dla przyjezdny, główkował Kuśmierek, lecz piłka minęła światło bramki.

12′ – ależ to była okazja dla gospodarzy – uderzenie Myrty z wnętrza pola karnego minimalnie niecelne.

15′ – znakomite uderzenie Kozachenki z około 20 metrów – świetnie broni Malec!

16′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu wolnego – nieskutecznie.

19′ – wciąż przewagę mają biało-zieloni, Bielawianka jakby nieco schowana, czekając na szybkie kontry.

21′ – składna akcja gości – strzał Szuby niestety minimalnie niedokładny.

24′ – kolejna fantastyczna okazja dla naszej drużyny – potworne zamieszanie w polu bramkowym Bielawianki, lecz nie udało nam się wcisnąć futbolówki do sieci.

27′ – Baumgarten oddaje do Szuby, ten uderza zza pola karnego – piłka mija jednak światło bramki.

32′ – obraz gry się nie zmienia – wciąż w natarciu nasi piłkarze, ale Bialwa się dobrze broni.

33′ – Białasik znakomicie podaje do Myrty – ten strzela na 1:0. Prowadzimy w tym spotkaniu!!!

38′ – Szuba – żółta kartka.

40′ – nieskuteczna akcja gości i od bramki zaczynać będzie Kot.

45′ – koniec pierwszej połowy – prowadzimy zasłużenie z Bielawianką 1:0!

Rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – ależ wejście w tą drugą połowę – Chajewski minął obrońcę i nie dał szans Malcowi – prowadzimy 2:0!!!

53′ – ostra wrzutka rywali w nasze pole karne – dobrze interweniuje Kot!

54′ – Białas – żółta kartka.

56′ – z rzutu wolnego strzelał Rakoczy – pewnie futbolówkę złapał Kot.

60′ – Drożyński – żółta kartka.

64′ – Wasilewski schodzi z boiska, za niego Kuriata.

66′ – fantastyczne uderzenie Chajewskiego z dystansu – piłka przeleciała obok słupka.

72′ – boisko opuszcza mocno poturbowany przez przeciwników Szuba, w jego miejsce Orzechowski.

74′ – ewidentna ręka w polu karnym Bielawianki – nie mamy jednak jedenastki, arbiter jest innego zdania.

76′ – Ł. Kot zmienia Paszkowskiego.

78′ – Barros trafia głową do sieci – nie ma jednak gola. Nasz stoper zdaniem arbitra był na pozycji spalonej.

80′ – w sytuacji sam na sam z bramkarzem znajduje się Edil De Souza Barros i trafia na 3:0!!!

83′ – Białasik – żółta kartka.

83′ – Krakowski zmienia Białasika.

88′ – Florian zastępuje Myrtę.

88′ – mamy już chyba to spotkanie pod absolutną kontrolą, kolejny świetny występ naszej drużyny, która za parę minut powinna objąć pozycję lidera tabeli!

koniec meczu – wygrywamy 3:0 i mamy pozycję lidera tabeli!!!