Strona główna Polityka Kandydaci do Sejmu będą debatować o kryzysie klimatycznym

Kandydaci do Sejmu będą debatować o kryzysie klimatycznym

5

Małgorzata Beślerzewska (KO), Paweł Gancarz (PSL), Roman Łambucki (Konfederacja) oraz Marek Dyduch (SLD) to startujący z okręgu wałbrzyskiego kandydaci do Sejmu, którzy do tej pory potwierdzili swój udział w wyborczej debacie „2050 Polska dla Pokoleń. Jaką przyszłość wybierzesz?” organizowanej przez Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA oraz Fundację WWF Polska.

Spotkanie z udziałem polityków, mediów oraz przedstawicieli lokalnych społeczności to nasz sposób na stworzenie przestrzeni, w której wyborcy mogą zapytać kandydatów do Sejmu i Senatu o ich plany i pomysły na skuteczną walkę z trwającym kryzysem ekologicznym – mówią organizatorzy. W debacie poruszane będą także tematy związane z ochroną środowiska, transformacją energetyczną regionu, itp.

Do udziału zaproszono przedstawicieli wszystkich największych komitetów wyborczych. Na chwilę obecną swój udział w debacie potwierdzili:

  • Małgorzata Beślerzewska, Partia Zieloni, KO,
  • Paweł Gancarz, lider listy PSL,
  • Roman Łambucki, lider listy Konfederacja Wolność i Niepodległość,
  • Marek Dyduch, lider listy Sojusz Lewicy Demokratycznej.

Debata odbędzie się 8 października 2019 roku w godzinach 17.00-19.30 w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Invest-Park” przy ul. Uczniowskiej 16. Wstęp na debatę jest wolny. Będzie ona transmitowana na żywo przez internet (za pośrednictwem fanpage’a EKO-UNII oraz strony wydarzenia).

/mn/

Poprzedni artykułNasi piłkarze walczą w derbach regionu! [RELACJA LIVE]
Następny artykułNocny wypadek z udziałem ambulansu [FOTO]