Strona główna Sport Piłka ręczna Mocno postawili się liderowi

Mocno postawili się liderowi

0

Tygodniowy przegląd występów młodzieżowych zespołów ŚKPR-u Świdnica tym razem krótki, bo na parkiet wybiegli tylko juniorzy. Mecz juniorów młodszych z Zagłębiem Lubin przełożono na 10 października, a młodzicy i dwie drużyny chłopców jeszcze czekają na start swoich rozgrywek.

Juniorzy ŚKPR-u Świdnica przyzwyczaili w tym sezonie do dreszczowców. Nie inaczej wyglądało starcie z Chrobrym I Głogów. Po zaciętej walce ekipa trenera Patryka Dębowczyka musiała jednak uznać wyższość będących liderem tabeli rywali i uległa we własnej hali 36:39 (14:17). Przez niemal całe spotkanie przewagę bramkową miał Chrobry. ŚKPR tylko dwa razy wyszedł na prowadzenie: 1:0 na samym początku i 14:13 w 28. minucie. Mimo tego, goście ani przez moment nie mogli czuć się pewnie. Koniec końców zołali jednak sięgnąć w Świdnicy po pełną pulę punktów. Kolejny mecz ŚKPR-u w środę, 9 października w Lubinie z Zagłębiem II.

ŚKPR Świdnica – Chrobry I Głogów 36:39 (14:17)

ŚKPR: Mirga, Zerka – K. Stadnik 9, Pęczar 7, Mleko 6, Wołodkiewicz 5, Jankowski 4, Bal 2, Kamiński 1, Kalousek 1, Piesiak 1.

/ŚKPR/

Poprzedni artykułPonad 100 km/h przez wieś
Następny artykułPijany, poszukiwany i z sądowym zakazem kierowania [VIDEO]