Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

2

Na chodnikach, przejściach dla pieszych, a czasem nawet na środku jezdni. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.

Świdnica, ul. Gdyńska:

Świdnica, ul. Kozara-Słobódzkiego:

Świdnica, ul. Marcinkowskiego (zgłoszone jako zastawiony wyjazd):

Świdnica, ul. Budowlana:

Świdnica, ul. Miłego dnia:

Świdnica, ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej:

Świdnica, ul. Rolnicza (zgłoszone jako parkowanie „w drzwiach” marketu, przy niemal pustym parkingu):

Świdnica, ul. Równa:

Świdnica, ul. Spółdzielcza:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułPierwszy etap remontu „modliszówki”. Jak idą prace? [FOTO/VIDEO]
Następny artykułNawet 1000 złotych kary za nieprzerejestrowanie auta