Strona główna 0_Slider Dla kogo szlagierowy bój pucharowy liderów?

Dla kogo szlagierowy bój pucharowy liderów? [RELACJA LIVE]

0

W ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Wałbrzych naprzeciw siebie stanie dwóch liderów swoich rozgrywek. Najlepsza drużyna grupy wschodniej IV ligi – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica podejmie lidera zachodu IV ligi – AKS Strzegom. Startujemy o 16.00, zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia spotkania około 10 minut.

Rozpoczynamy spotkanie.

Skład świdniczan: B. Kot, Kozachenko, Białas, Orzech, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Białasik, Orzechowski, Chajewski, Emeka.

Skład strzegomian: Jaroszewski, Rytko, Camacho, Zieliński, Sadowski, Morawski, Młodziński, Krzymiński, Shevchenko, Cukier, Bogacz.

1′ – znakomita okazja dla gości – dobrze broni Kot.

2′ – w odpowiedzi uderzenie z dystansu Białasika i dobra interwencja Jaroszewskiego.

6′ – bezpośrednio z rzutu rożnego bramkarza strzegomian próbował zaskoczyć Szuba, ale czujny był golkiper AKS-u.

8′ – Cukier – żółta kartka.

9′ – w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Emeka – piłka przelatuje jednak nad poprzeczką.

14′ – gra przenosi się do środka pola.

15′ – rzut wolny dla AKS-u, dogrywać próbował Morawski, lecz niedokładnie.

17′ – rzut rożny dla gospodarzy – strzegomianie radzą sobie z wrzutką Szuby.

25′ – Emeka przejmuje piłkę w polu karnym i potężnym strzałem wyprowadza biało-zielonych na prowadzenie!!! 1:0 dla świdniczan!!!!

27′ – znów w groźniej sytuacji znalazł się Nigeryjczyk Emeka – strzał zablokowany.

30′ – z dystansu uderzał Białasik – piłka wyraźnie minęła światło bramki.

32′ – niecelnie z dystansu uderzał Orzechowski.

34′ – z rzutu wolnego przymierzył Morawski – niedokładnie.

38′ – bardzo mocno z rzutu wolnego uderzył Chajewski, ale piłkę odbił Jaroszewski, Akcję zamykać próbował jeszcze Emeka, lecz jego strzał był niecelny.

40′ – z dystansu próbować uderzał Camacho – piłka o kilka metrów minęła jednak poprzeczkę świdnickiej bramki.

44′ – Białasik dośrodkowuje z lewej strony boiska na głowę Sowy i mamy 2:0 dla świdniczan!!!

koniec pierwszej połowy.

rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – Migalski zmniejsza prowadzenie gospodarzy. Już tylko 2:1 dla Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica!!!

51′ – Orzechowski znakomicie wyłożył piłkę Emece – świdnicki napastnik jednak chybił.

53′ – błyskawicznie strzegomianie doprowadzają do remisu – na 2:2 strzela Cukier!!!

55′ – Paszkowski zmienia Ł. Kota.

56′ – Baumgarten zastępuje Orzechowskiego.

59′ – kolejny fatalny błąd w defensywie świdnickiej ekipy – strzegomianie z łatwością trafiają na 3:2 (Shevchenko)!!!

66′ – boisko opuszczają Emeka i Białas, w ich miejsce Myrta oraz Barros.

71′ – Borowiec zastępuje Młodzińskiego.

73′ – Morawski uderza z rzutu wolnego – piłka przelatuje obok słupka.

76′ – Paszkowski – żółta kartka.

80′ – brutalnie faulowany przez Jaroszewskiego był Myrta, ale sędzia nie pokazał o dziwi na 11. metr. Kilka sekund później znakomitym uderzeniem z dystansu na 3:3 strzelił Baumgarten!!!

82′ – co za mecz – w polu karnym znów faulowany Myrty i tym razem jest już karny dla świdniczan. Barros trafia na 4:3!!!

88′ – brutalnie powstrzymywany Barros przez zawodnika AKS-u. Sędzia całkowicie gubi się i przestaje panować nad wydarzeniami na boisku. Przepychanki i czerwone kartki dla Paszkowskigo i Shevchenko.

90′ – Florian zmienia Szubę.

koniec meczu – Świdnica wygrywa 4:3!!!