Strona główna Kultura „Bliźniak” z efektami w Cinema3D

„Bliźniak” z efektami w Cinema3D

0

W sieci Cinema3D fani najnowszych technologii od 25 października będą mogli zobaczyć przełomową produkcję w reżyserii Ang Lee. Film „Bliźniak” nakręcono w rewolucyjnym cyfrowym formacie 3D+ prezentującym trójwymiarowy film w 60 klatkach na sekundę.

Wyreżyserowane przez Ang Lee filmy jak „Przyczajony tygrys, ukryty smok”, „Życie Pi” czy „Tajemnica Brokeback Mountain” cieszyły się popularnością wśród widzów i zdobyły liczne nagrody filmowe. Reżyser przełomowych produkcji szykuje kolejną rewolucję na wielkim ekranie!

„Bliźniak” z Willem Smithem w roli głównej to film, w którym Ang Lee przekracza bariery. Po raz pierwszy w historii kina przygotowano produkcję, która w pełni korzysta z możliwości prezentowania materiału w trzech wymiarach. Całość nakręcono w rewolucyjnym cyfrowym formacie 3D+ prezentującym trójwymiarowy film w 60 klatkach na sekundę – ponad dwa razy szybciej niż dotychczasowa prędkość.  Dzięki temu obraz jest bardziej niż kiedykolwiek zbliżony do tego, co widzi ludzkie oko. Widzowie znajdą się w centrum akcji i przeżyją najbardziej wciągające doświadczenie filmowe, z jakiego obecnie można korzystać w kinie.

Warto też zaznaczyć, że Will Smith w filmie występuje w podwójnej roli – jego młodsze wcielenie to w całości fotorealistyczny wytwór magii komputerowych efektów.  „To, co zrobiliśmy, nie przypomina niczego, co zrobiono wcześniej. Miałem przed oczami 23-letnią perfekcyjną wersję samego siebie”, wspomina Smith.

„Bliźniak” wszedł do kin 25 października. W formacie 3D+ film można zobaczyć w wybranych kinach sieci Cinema3D: Biała Podlaska, Gdańsk, Głogów, Gorzów, Leszno, Mielec, Warszawa Reduta, Świdnica, Świnoujście, Tarnów. Harmonogram seansów filmowych w świdnickim kinie można znaleźć TUTAJ.

/Materiały: Cinema3D/

Poprzedni artykułPedofil nie wyjdzie na wolność
Następny artykułZderzenie motocykla z autem pod Piotrowicami [FOTO]