Strona główna Kultura Poranki w Cinema3D: Psi Patrol powraca

Poranki w Cinema3D: Psi Patrol powraca

0

W Cinema3D wystartował nowy projekt dla najmłodszych widzów. Podczas porannych, weekendowych porankówkilkulatki będą miały okazję oglądać filmy specjalnie dla nich wyselekcjonowane, bez długiego bloku reklamowego, trwające nie dłużej niż godzinę. W repertuarze zagoszczą ich ulubione tytuły. Pierwszą propozycją będą nieprezentowane jeszcze w Polsce nowe odcinki 6 serii popularnego „Psiego Patrolu”!

„Psi Patrol” opisuje perypetie ośmiorga bohaterskich szczeniąt – dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, owczarka Chase’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, cocker-spanielki Skye, syberyjskiego husky’ego imieniem Everest i cziłały Trackera, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Każdy z piesków ma przypisane indywidualne cechy: Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye to pies od zadań w powietrzu, Zuma świetnie czuje się w wodzie, Rocky to wielki miłośnik recyklingu, Rubble to operator urządzeń budowlanych. Każde ze szczeniąt posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny

Opisy prezentowanych odcinków:

Epizod 1:
Część 1: „Pieski ratują pingwiny”

Gdy kra lodu z trzema uwięzionymi pingwinami przedostaje się do dżungli, pieski muszą pomóc ptakom w powrocie do ich lodowatego domu.

Część 2: „Pieski ratują frachtowiec”

Kapitan Turbot zostawia pod pieką Danny’ego latarnie morską. Zmierza ku niej frachtowiec.

Epizod 2:
Część 1: „Misja ratunkowa: Psi Patrol ochładza zatokę”

Jest bardzo gorący dzień w Zatoce Przygód i różne rzeczy zaczynają topnieć. Potrzeba dużo energii, by wszystko schłodzić i sytuacja wróciła do normy

Część 2: „Misja ratunkowa: Pieski i zagadka znikających telefonów”

W Zatoce Przygód zaczynają znikać telefony. Policyjny psi nos podsunie im rozwikłanie tajemnicy.

Epizod 3:
Cz. 1: „Pieski ratują festiwal melonów”

Burmistrz ma w planie wygranie wielkiego konkursu hodowców melonów. Jednak gdy ogromne warzywo zaczyna staczać się po ulicach, w mieście wybucha chaos.

Cz. 2: „Pieski ratują krowę”.

Ciężarówka rolnika Ala zatrzymała się na uszkodzonym moście. Psi Patrol musi wkroczyć do akcji, by uratować pasażerów.

O Porankach w Cinema3D:

Weekendowe Poranki w Cinema3D to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Na Poranki z Psim Patrolem zapraszamy do 12 kin sieci Cinema3D:Biała Podlaska, Gdańsk, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Kłodzko, Leszno, Mielec, Świdnica, Świnoujście, Tarnów, Warszawa Reduta

Bilety można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Cinema3D oraz na stronie www.cinema3d.pl

Istnieje możliwość zamówienia pokazów Psiego Patrolu dla przedszkoli, w dni powszednie. Prosimy o kontakt ze specjalistą ds. rezerwacji grupowych w Państwa kinie.

Sponsorzy Poranków w Cinema3D:
producent gum Mamba
producent soczku Cappy
Tasectan

/Materiały nadesłane/

Poprzedni artykułPożar altanek w Żarowie [FOTO]
Następny artykułRunęła na niego ściana. Trwa zbiórka, będzie charytatywny koncert