Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

6

Na chodnikach, przejściach dla pieszych, a czasem nawet na środku jezdni. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.

Świdnica, ul. Kozara-Słobódzkiego:

Świdnica, ul. Wróblewskiego:

Świdnica, ul. Wałbrzyska:

Świdnica, ul. Budowlana:

Świdnica, ul. Galla Anonima:

Świdnica, ul. Inwalidów Wojennych:

Świdnica, ul. Leśna:

Świdnica, ul. Miłego Dnia:

Świdnica, ul. Henryka Pobożnego:

Świdnica, ul. Riedla:

Świdnica, ul. Siostrzana:

Świdnica, ul. Skłodowskiej-Curie:

Świdnica, ul. Słowiańska:

Świdnica, ul. Stęczyńskiego:

Świdnica, ul. Strzegomska:

Świdnica, ul. Zamenhofa („Tak mnie ostatnio motocyklista zastawił. 20 minut w deszczu czekałam. Straż miejska się z nim niestety minutę minęła. Ja mokra, mój wózek inwalidzki mokry… Pan na „chwilkę” na pocztę skoczył”):

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułTrzecie z rzędu zwycięstwo piłkarzy Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica
Następny artykułZaginął plecak z dokumentami