Strona główna 0_Slider Mieszkaniec Rumunii znalazł aparat. Może należeć do świdniczan. Kto jest na zdjęciu?...

Mieszkaniec Rumunii znalazł aparat. Może należeć do świdniczan. Kto jest na zdjęciu? [Aktualizacja]

2

Fotografia wygląda jak pamiątka z wakacji. Nadesłał ją do redakcji Swidnica24.pl Marius z Timișoary. Zdjęcie pochodzi z aparatu, który został znaleziony w Rumunii.

Jak pisze Marius, po przejrzeniu zawartości aparatu fotograficznego natknął się na zdjęcie z numerem rejestracyjnym samochodu. Numer ten nosi oznaczenie powiatu świdnickiego – DSW (pełny numer znany redakcji).

Marius chciałby oddać zgubę i prosi o pomoc w odnalezieniu osób ze zdjęcia. Informacje można przekazywać na  adres kontakt@swidnica24.pl lub telefonicznie na numer 791 94 24 24.

Aktualizacja:

W zaledwie godzinę po publikacji informacji zadzwonił do redakcji pan Marcin, zdumiony ogłoszeniem. – Faktycznie zgubiłem aparat podczas wyjazdu do Rumunii, ale pogrzebałem go, nie licząc na to, że się odnajdzie – mówił zdumiony. Pan Marcin faktycznie jest właścicielem aparatu, podał bowiem właściwy numer rejestracji samochodu. – Aparat zgubiłem w ubiegłą środę. Nie był bardzo drogi, ale wartość miała dla mnie karta pamięci, na której są zdjęcia z całego wyjazdu – dodaje właściciel zguby. – Jestem pod wrażeniem, że ktoś zadał sobie tyle trudu, by mnie odnaleźć. Bardzo dziękuję!

Obaj panowie mają się umówić, jak aparat zostanie przekazany.

/red./