Strona główna 0_Slider Kabaret Paranienormalni już wkrótce w Świdnicy

Kabaret Paranienormalni już wkrótce w Świdnicy [KONKURS]

0

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Występ cieszącego się popularności kabaretu już 7 października w auli I LO w Świdnicy. Artyści zaprezentują program „Z humorem trzeba żyć”.

Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia. PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu – zapowiadają występ organizatorzy.

Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko – dodają.

Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze. Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Jak sami twierdzą zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata bawiąc pokolenia miłośników kabaretu. Dziś cieszący się ogromną popularnością Paranienormalni współtworzą czołówkę polskich kabaretów.

Kabaret Paranienormalni z programem „Z humorem trzeba żyć” w Świdnicy wystąpi w auli przy I Liceum Ogólnokształcącym. Wydarzenie rozpocznie się 7 października o godz. 19.00.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia: w sekretariacie Świdnickiego Ośrodka Kultury, przy ul. Rynek 43, a także na stronie: http://kupbilety24.eu/. Informacje pod nr tel. 604-136-371.

Wygraj zaproszenie!
Dla naszych czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń na występ Kabaretu Paranienormalni w Świdnicy. Aby je zdobyć należy wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na następujące pytanie konkursowe: Kto obecnie współtworzy Kabaret Paranienormalni? Na wiadomości zatytułowane „KABARET” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 4 października – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

/oprac. AN/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułZacięty mecz w Świdnicy, wicelider tabeli pokonany! [FOTO]
Następny artykułArborysta i inspektor drzew krytycznie o rewitalizacji świdnickich parków