Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]

0

Jakie filmy można obejrzeć w świdnickim kinie od 13 do 19 września? Sprawdź najnowszy repertuar!

Fot. Jarosław Sosiński; materiały prasowe

WYDARZENIA SPECJALNE:
PORANKI: PSI PATROL – 14 i 15.09.2019r. godzina 10:30

Weekendowe Poranki w CINEMA3D to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. Roku życia. Są one doskonałą formą spędzenia wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Poranki to krótszy seans. Nie trzeba się obawiać, że będziemy musieli wyjść w połowie filmu. Bloki filmowe trwają 45-60 minut, a więc tyle, ile jest w stanie wytrzymać w kinie maluch w wieku 3-6 lat.

Podczas pierwszych weekendowych poranków obejrzymy nowe, nieprezentowane jeszcze w Polsce odcinki 6 serii Psiego Patrolu!

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

ANGRY BIRDS 2 – POKAZY PRZEDPREMIEROWE 14.09.2019r. godzina 11:00 oraz 15.09.2019r. godzina 13:20

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PREMIERA:
PIŁSUDSKI – PREMIERA 13.09.2019r.

Polska; od 13 lat; dramat historyczny; 107 min

To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i „Ziuk” widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego. „Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, historia prawdziwa Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

10:00* 11:15 15:40 18:05 20:30

*Seans tylko w poniedziałek zamiast 11:15

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

TO: ROZDZIAŁ 2
USA; od 15 lat; Horror 169 min

Zło wkrada się do miasteczka Derry położonego w stanie Maine co 27 lat. „To: Rozdział 2” ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy spotykają się prawie trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie „To”

13:50 17:15 20:40

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

POLITYKA
Polska; od 15 lat; Komedia 134 min

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

11:50 12:30* 13:40 14:40 16:40 17:30 19:30 20:20

*Seans tylko w poniedziałek zamiast 13:40

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

DORA I MIASTO ZŁOTA
Australia/USA; od 7 lat; Familijny 100 min

Dora (Isabela Moner) spędziła większość swego młodego życia, poznając wraz z rodzicami (Eva Longoria, Michael Peña) tajemnice dżungli. Nic jednak nie mogło przygotować jej na być może najbardziej ekstremalną przygodę – liceum! Ale, jak to Dora, nie byłaby sobą, gdyby nie wpakowała się w kolejne kłopoty. Przyjdzie jej – wspólnie z przyjaciółmi – udać się w naprawdę fascynującą i niebezpieczną misję.

Pt, Wt, Czw – 10:00

Nd, Pn, Śr – 11:00

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PEWNEGO RAZU W HOLLYWOOD
USA/WB; od 16 lat; Dramat/Kryminał 161 min

Los Angeles, 1969 roku. Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) zagrał kiedyś w popularnym, westernowym serialu telewizyjnym. Cliff Booth (Brad Pitt) jest jego najlepszym przyjacielem oraz kaskaderem jednocześnie. Mężczyźni po latach nieobecności powracają do Hollywood. Obecny przemysł filmowy różni się jednak od Fabryki Snów, którą znali i opuścili przed laty. Pomimo to Rick zamieszkuje w luksusowej dzielnicy, gdzie jego sąsiadką zostaje między innymi słynna aktorka Sharon Tate (Margot Robbie).

Pt, Nd, Czw – 12:20

Sb, Pn, Śr – 10:30

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

TOY STORY 4 2D
Rosja; bo; animowany 85 min

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…

Pt, Nd, Wt, Czw – 11:30

Sb, Pn, Śr – 13:20

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułNeptun rozpoczął sezon i zaprasza na treningi
Następny artykuł„Zobaczyli” muzeum kolejnictwa dzięki barwnej opowieści