Strona główna 0_Slider Celujemy w komplet punktów w starciu z Sokołem

Celujemy w komplet punktów w starciu z Sokołem [RELACJA LIVE]

0

Przed piłkarzami Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica kolejny arcyważny pojedynek o czwartoligowe punkty. W hicie 8. kolejki czwarty Sokół Marcinkowice podejmie trzecich w stawce biało-zielonych. Zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE, startujemy o 15.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

Skład świdniczan: B. Kot, Kozachenko, Białas, Orzech, Paszkowski, Sowa, Szuba, Białasik, Chajewski, Baumgarten, Myrta.

Rozpoczynamy spotkanie.

2′ – dośrodkowanie rywali w nasze pole karne – piłkę pewnie łapie Kot.

2′ – kontra świdniczan, szkoda, że Myrta nie zabrał się z tą piłkę lepiej.

7′ – ależ oblężenie bramki Sokoła. Myrta przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, strzał Szuby został zablokowany, ale futbolówka w końcu wpadła znów pod nogi Myrty i mamy 1:0 dla świdnickiej ekipy!!!

9′ – kolejna dobra okazja gości, jeden z obrońców w ostatniej chwili wygarnął piłkę Baumgartenowi.

12′ – bardzo dobrze spisujemy się jak na razie w każdej formacji. Szybko staramy się zabierać futbolówkę i oddalać niebezpieczeństwo.

16′ – żółta kartka dla jednego z zawodników gospodarzy.

19′ – udanie akcję starał się wykończyć Chajewski, ale dobrze był powstrzymywany przez defensora Sokoła.

23′ – bardzo nerwowo na ławce rezerwowych Sokoła – żółta kartką upomniany trener Marcin Krzykowski.

26′ – przeciwnicy dośrodkowują piłkę z rzutu rożnego – nie ma zagrożenia dla naszej bramki.

28′ – znów groźnie na połowie Sokoła, niestety zabrakło precyzji.

33′ – seria wrzutek gospodarzy z rzutu rożnego – bez zagrożenia dla naszej bramki.

38′ – miejscowi jak na razie nie zagrozili na poważnie bramce Kota i oby tak zostało. Są jednak groźni i musimy uważać.

41′ – zakotłowało się nieco w polu karnym świdnickiej drużyny – ostatecznie dobrze wybroniliśmy tę sytuację.

45′ – fantastyczne uderzenie z linii pola karnego Białasika – jeszcze lepiej spisał się jednak golkiper Sokoła.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0.

Rozpoczynamy drugą połowę bez zmian w składzie.

46′ – znakomita otwarcie naszej drużyny – Myrta mija bramkarza i strzela na 2:0!!! Piłkę próbował wygarnąć jeszcze wracający obrońca, lecz nie dał rady!!!

51′ – nie zwalniamy tempa i kolejna wyborna okazja na podwyższenie rezultatu. Myrta oddawał świetnie do Białasika, ale uderzenie Sebastiana odbił bramkarz Sokoła.

56′ – mocne uderzenie z dystansu rywali – piłka wyraźnie przelatuje nad poprzeczką.

61′ – dobra okazja dla świdniczan – Szuba niestety nieczysto trafił z bliskiej odległości i piłka padła łupem bramkarza.

64′ – Orzech – żółta karta

65′ – groźne dośrodkowanie rywali z rzutu wolnego – piłkę pewnie łapie Kot.

67′ – bardzo mocne uderzenie Szuby zablokowane. Gramy dziś na bardzo dużym zaangażowaniu, ostro pracując na każdym metrze boiska.

68′ – i znów szansa dla biało-zielonych, szkoda że Białasik zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

69′ – rywale dośrodkowują w nasze pole karne – pewnie piąstkuje Kot.

72′ – dobrze radzimy sobie z dośrodkowaniem rywali w nasze pole karne.

72′ – Białasik zastąpiony przez Emekę.

74′ – Sowa główkuje po dośrodkowaniu z rzutu rożnego – piłka przelatuje nad poprzeczką.

78′ – mocne, ale też niedokładne uderzenie z dystansu Sowy.

79′ – Orzechowski zmienia Chajewskiego.

81′ – gospodarzom dopisało trochę szczęścia, piłka obiła słupek i trafiła w dłonie bramkarza Sokoła.

84′ – ostra piłka z rzutu rożnego – dobrze radzimy sobie z kolejną wrzutką.

86′ – Ł. Kot zastępuje Paszkowskiego.

87′ – rajd Kozachenki przez niemalże całe boisko zakończony niestety niecelnym uderzeniem z okolicy narożnika pola karnego.

90′ – Florian zastępuje Baumgartena.