W niedzielne przedpołudnie doszło do wypadku na drodze krajowej nr 35. Na wyjeździe do Marcinowic od strony Świdnicy zderzyły się dwa auta osobowe. Przez blisko dwie godziny droga była zablokowana w obu kierunkach.
Do zderzenia osobowego Renault Laugna oraz Hyundaia i20 doszło około godziny 11.00. Według dotychczasowych ustaleń policji, jadący od strony Wrocławia 31-latek z Renault z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo uderzył w prawidłowo jadącego Hyundaia, którym kierowała 43-letnia kobieta. W wyniku wypadku pierwsze z aut wpadło do rowu, a następnie dachowało.
Do szpitala przetransportowano dwie osoby – kierowców obu samochodów.
Przez blisko dwie godziny ruch na drodze krajowej nr 35 był zablokowany w obu kierunkach. Przejazd udrożniono około godziny 12.50.
/mn/


![Trudna sztuka latania. Na pomoc bocianiemu juniorowi z Pszenna [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/bocian-pomoc-2-238x178.jpg)

![Trudna sztuka latania. Na pomoc bocianiemu juniorowi z Pszenna [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/bocian-pomoc-2-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/ul.-Przechodnia-100x75.jpg)
![Popisy na skrzyżowaniu w Świdnicy. Wyjechał z Częstochowskiej w poślizgu [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Szarych-Szeregow-drift-100x75.jpg)



